Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2008, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemdeki virüsü nasıl temizleyebilirm

sitedeki virüsleri nasıl temizleyebilrim okadar kod içinden hangisi virüslü nasıl anlıcam yomu bi pratiği yardım lütfen

En son takam-61 tarafından 06.07.2008 11:42:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodlarda virüs olmaz olsada sitenize olumsuz bir yansıması olmaz

En son gececi40 tarafından 06.07.2008 11:38:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: acil yardım !!!

takam-61 yazmış:
sitedeki virüsleri nasıl temizleyebilrim okadar kod içinden hangisi virüslü nasıl anlıcam yomu bi pratiği yardım lütfen

kardeş bunun belli bir kısa yolu yok yüklediğin kodları çıkaracaksın .
deneyerek yüklüceksin
Mesaj06.07.2008, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında bende kasper virüs programı var virüs olsa kesin bağırır ama siteme giren bi arkadaşımın program ötmüş :s
Mesaj06.07.2008, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

takam-61 yazmış:
aslında bende kasper virüs programı var virüs olsa kesin bağırır ama siteme giren bi arkadaşımın program ötmüş :s

sitedeki virüsü her program bulmaz.
eğer varsa sitedeki kodları deneyerek tekrar yükleyiniz.
Mesaj06.07.2008, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitendeki tüm kodları bir world belgesine aktar kodu deneme-yanılma yöntemi ile bulursun Wink
Mesaj06.07.2008, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

takam-61 yazmış:

sitenizdeki online sayacı kaldırınız,çünkü o kod reklamlıdır ve sitenizde başka bir sayfanın açılmasına neden oluyor....imkb bilgileri yayınlamakta bildiğim kadarıyla yasak içerikler arasındadır onu da kaldırırsanız iyi olur...kolay gelsin.......
Önceki mesajları göster: