Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Aurelio'dan dönüş sinyali

İspanyol ekibi Real Betis'le anlaşan Aureilo, Fenerbahçe'ye haber yolladı.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre: "Milli yıldız “Beni kandırdı” dediği menajeri Tutumlu’yu da azletmek için FIFA’ya başvurdu. Senna ise Villarreal’le sözleşmesini 1 yıl uzattı.

F.BAHÇE, sezonun ilk maçında G.Antep yenilgisiyle sarsılırken, camia dün gece ilginç bir transfer söylentisiyle çalkalandı. İddiaya göre sarı-lacivertlilerin yıllık 3 milyon Euro’luk teklifine rağmen menajeri Bayram Tutumlu’nun baskısı sonunda İspanyol Real Betis ile anlaşan Marco Aurelio’nun F.Bahçe’ye dönmek için haber yolladığı ortaya çıktı.

SARI-LACİVERTLİLER ile FIFA’lık olması nedeniyle yeni takımında resmi maçlarda forma giyemeyecek olan Brezilyalı’nın 2.2 milyon Euro’ya anlaştığı Betis’in ödemeleri geciktirmesi nedeniyle de moralinin bozuk olduğu öğrenildi. Aurelio’nun bu sorunlardan dolayı F.Bahçe’ye “Beni alın” mesajı gönderdiği ileri sürüldü. Milli futbolcunun Bayram Tutumlu’nun transferi konusunda kendisini kandırdığını ileri sürerek menajerini azletmek için FIFA’ya da boşvurduğu ifade edildi. Şili maçı için Türkiye’ye gelen Aurelio’nun eski takım arkadaşlarına da sıkıntısını anlatarak dönmek istediğini söylediği belirtildi. Ancak bu iddialar kulübe yakın kaynaklarca doğrulanmadı."

Mesaj24.08.2008, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Az önce Telegol'de Bayram Tutumlu olayı yalanladı. Ama Aureilo'nun Fenerbahçe'ye dönmesine de açık kapı bıraktı. Aureilo, çok iyi bir oyuncu ancak bu saatten sonra ben Fenerbahçe'ye dönmesine karşıyım. Ben Fenerbahçe'nin Aureilo'dan daha iyi oyuncuları getireceğine inanıyorum.
Mesaj24.08.2008, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinifogretmenimiz yazmış:
Az önce Telegol'de Bayram Tutumlu olayı yalanladı. Ama Aureilo'nun Fenerbahçe'ye dönmesine de açık kapı bıraktı. Aureilo, çok iyi bir oyuncu ancak bu saatten sonra ben Fenerbahçe'ye dönmesine karşıyım. Ben Fenerbahçe'nin Aureilo'dan daha iyi oyuncuları getireceğine inanıyorum.

Kesinlikle Katılıyorum.
Önceki mesajları göster: