Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2007, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu: adsense olayı doğrumu

ya arkadaşlar bu adsense denen şeye bnde girdim kayıt oldum e-mail geldi bi hafta içinde kararlaştırılıcak die peki ark.daşlar bu sistemle aranızda para kazanan war mı?
Mesaj23.07.2007, 06:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

var ama az bişi kazanırsın tıklama başına parayı adwordten seçiyorlar aynı reklama bir daha tıklayamıyorsun tıklasanda sayılmıyor ip ni saydığından dolayı

anca fre host konuları filan accanki adsensin içeriğe gore hizmetinden free host a tıklasınlar
Mesaj23.07.2007, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

VAR KARDEŞ BEN MESELA ÇOK OLMASADA PARA KAZANIYORSUN BAŞKA SAYFALARA İTİMAT ETMEYİN DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ GOOGLE İLE ÇALIŞIN
Mesaj23.07.2007, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

google güvenilir bi site adam senin hitine göre para kazandırıyo yani para kazandırdığı doğru
Mesaj24.07.2007, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENİM 15 DOLARIM OLDU AMA TAKILIP KALDI YA Bİ GİRİP TIKLAYAN DA YOK Kİ HANİ 100 DOLAR OLASIYA OOOHOOOOOO
Mesaj24.07.2007, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

para kazanmak kolay degil iste öyle hep Razz ben deneyimden konusuyorum Razz
Mesaj09.07.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: vazgeç gönlüm sen bu sevdadan

Baska bir kazanc bul kardasım GOOGLE denen sey bana birz dolandırıcı geldi
niyemi?siteme koydum günde 184 tıklama vardı 0.85$ bu kadar tıklamaya neyse ardan biraz zaman gecti..alacagım 200$ oldu iyi biraz daha artsın dedim bana şifre falan geldi cip sifresi parayı alma samasına geldim..ertesi gün bir mail atmış bu google denen nesne mail ne biliyormusunuz?
Reklam verenler sitenizin içeriğini uygun bulmadığından kazndığınız paralar reklemverenlerin hesabına aktarılmıştır..çabalar noldu hebaya gitti bütün emeklerim sarkısı..ula uşagum sen bastan bu siteye onay verirken siteyi inceliyon ona göre olur vermiyonmu sonradan asena gibi niye kıvırttırıyon ayıp degilmi yakışıyormu koskoca arama motoruna.. bu kadar insanları dolandırarak gelir saglamaya çalısıyon onun için kardaşlarım bu google ye hiç heves etmeyin bir bahane bulup sizden parayı alıyorlar yaniii" ESEGİN ÇALIŞTIĞI AT İÇİN" badava hamallık yapmak isteyen devam etsin.ama ben KARADENİZİN MERT İNSANIYSAM BENİ DİNLEYİN ÜÇKAGITCILIK YAPANI SEVMEM KİM OLURSA OLSUN YAPAN OLDUMUDA BÖYLE HER YERDE CAN ALICI YERİNDEN VURURUM.haydin hoşcakalın uşaklar. Rolling Eyes
Mesaj09.07.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu 2007 de açılmış Wink

Tasarımım hakkında yorum için http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102163
Önceki mesajları göster: