Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2008, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Sayfası

Bedava sitemin haricindeki tasarım sayfasını nasıl oluşturabilirim. Yani hazır tasarım sayfası kodunu nereye kopyalamam lazım
Mesaj10.07.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer tüm sitenizde görünsün istiyorsanız tasarım ayarlarının gelişmiş sekmesindeki "tasarımın üzerindeki yazı" kutusuna koyup kaydedin

sadece belli sayfalarda olsun diyorsanız o sayfa editörünün içine koyun
Mesaj10.07.2008, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
eğer tüm sitenizde görünsün istiyorsanız tasarım ayarlarının gelişmiş sekmesindeki "tasarımın üzerindeki yazı" kutusuna koyup kaydedin

Sizin dediğiniz sanki arka plan, ben açtığım mesala anket sayfasının içinin renkli olmasından bahsetmiştim.
Mesaj10.07.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

unlucedevge yazmış:
cunobag yazmış:

[b][color=green]Sizin dediğiniz sanki arka plan, ben açtığım mesala anket sayfasının içinin renkli olmasından bahsetmiştim.

sorunu daha anlaşılır sor cevabını dogru al

Wink

anketlerde

tasrım kodunu

anketlerden önceki metin kutucuga ekle

[/b][/color]
Mesaj10.07.2008, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
unlucedevge yazmış:
cunobag yazmış:

[b][color=green]Sizin dediğiniz sanki arka plan, ben açtığım mesala anket sayfasının içinin renkli olmasından bahsetmiştim.

sorunu daha anlaşılır sor cevabını dogru al

Wink

anketlerde

tasrım kodunu

anketlerden önceki metin kutucuga ekle

[/b][/color]

Ben anket sayfasını örnek olarak vermiştim. Tasarım sayfası olarak Butterfly kullanıyorum. Sorum şöyle; Sitemde açtığım tüm sayfaların veya herhangi bir sayfamın otokatik olarak beyaz olan iç kısmını renklendirebilrmiyim? Twisted Evil
Mesaj11.07.2008, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım

Kullandığınız Tasarım ile değiştirebilirsiniz...

Önceki mesajları göster: