Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: www.futbolefsaneleri.tr.gg

Deivid sakatlandı..
Fenerbahçe’nin Avusturya’daki hazırlık kampında ayak bileği kırılan ve Almanya’da ameliyat olan Brezilyalı futbolcu Deivid taburcu olurken, ameliyatı yapan Dr. Ludwig Seebauer, Deivid’in en erken 3 ay sonra sahalara dönebileceğini belirtti.

Münih’deki Bogenhausen Kliniği’nden ameliyat olan Brezilyalı oyuncu, bugün sabah saatlerinde taburcu oldu. Hamit Altıntop, Michael Ballack ve Frank Ribery gibi ünlü futbolcuları tedavi eden Dr. Ludwig Seebauer tarafından ameliyat olan Deivid, en erken 3 ay sonra sahalara dönebileceği belirtildi.

Deivid, hastane çıkışında açıklamada bulunmakta kaçınırken, sarı-lacivertli oyuncuyu ameliyat eden Dr. Seebauer ise başarılı bir operasyon yaptıklarını belirterek, “Sol ayak bileğinde parçalı kırık tespit ettikten sonra Deivid’i hemen ameliyata alıp kemiği demirlerle sabitleştirdik. Ancak bacağındaki liflerinde ağır zarar görmesi nedeniyle bacağını komple alçıya almak zorunda kaldık. Benzer sakatlığı Hamit Altıntop da yaşadı ve kısa sürede sahalara geri döndü. Deivid’in perşembe günü ayağındaki demirleri alacağız. 6 hafta sonra idmana ve 12 hafta sonra da maçlara çıkabilir” dedi.

Öte yandan, Boggenhausen Hastanesi’nde Dr. Ludwig Seebauer tarafından ameliyat edilen Deivid, Kitzbühel’deki Arosa Resort’e koltuk değnekleri ile geldi. Deivid, arkadaşları ve teknik heyetle uzun bir süre görüştü ve hasret giderdi. Brezilyalı oyuncu rehabilitasyon sürecini kamp süresince sağlık kurulu ile birlikte geçirecek…
..................................................................................................................................
Tello nun En çok beğendiği oyuncular kim?

- ''İlk isim Semih olacak. Ne zaman oyuna girerse girisin aynı performansı sergiledi. Milli Takım’da yeterli şans bulamamasına rağmen klasını konuşturup kritik goller attı. İkinci olarak da Mehmet Yıldız. Çok güçlü bir oyuncu. Daha büyük takımlarda oynamayı fazlası ile hak ediyor. Yabancılar hakkında konuşmaya gerek yok. Zaten çoğu ile görüşüyorum. Hepsi kaliteli isimler''.
....................................................................................................................................
ARdaya kız wermEdiler..!!
Arda Turan'ın başına gelenleri Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt şu sözlerle dile getirdi:

Genç futbolcu Arda Turan'ın tam bir bilmeceye dönen aşk hayatına önceki gün son noktayı koymuştum!

Nazlı Yazıcı ile flört ettiği sanılan Arda'nın gerçek sevgilisinin Ceylan Bayraktaroğlu olduğunu ilk bu köşede okumuştunuz. Ancak öğrendim ki, ifşa olmamak için kalabalık bir arkadaş grubu ile dolaşan ve bu yüzden Nazlı'nın da başını yakan Arda ile Ceylan'ın 12 günlük aşkı, hakkın rahmetine kavuşmuş bile!

Çünkü Ceylan'ın ailesi bu aşkı öğrenince kıyametleri koparmış ve "Bizde futbolcuya verecek kız yok" deyip kızlarından bu ilişkisini hemen bitirmesini istemiş. Demek ki Ceylan'ın ailesi, topçudan koca olmayacağını düşünenlerden!!!

11 temmuz cuma.....

En son futbolefsaneleri tarafından 12.07.2008 11:23:06 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

renkler birbirine çok karışmış...
Mesaj11.07.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle oldu
Mesaj12.07.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ronaldo Colin cazımı övdü

Yarı finaldeki bir vuruşunda kale direğine çarpan topu bir an gol olduğunu sandığını ve bunun Euro 2008’de unutamadığı anlardan biri olduğunu söyleyen Kazım, "Portekiz maçından sonra Ronaldo’nun formasını aldım. Bana çok iyi oynadığımı söyledi. Onun gibi birinden övgü almak çok şey ifade ediyor" dedi.
Mesaj12.07.2008, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

dünya yıldızlarının biyografileri bu sitede www.futbolefsaneleri.tr.gg
Mesaj13.07.2008, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkesi bekleriz Wink
Önceki mesajları göster: