Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2008, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu: naazimca.tr.gg bilgi paylaşım platformu

Bedava-sitem ailesine 12.07.2007 tarihinde katılan www.naazimca.tr.gg yarın itibari ile 1 senesini doldurmuştur , bu bir sene içinde çoğu konuda öncülük yapmıştır , ve birçok konudada birinliciği vardır. Bunlar;

1- tr.gg de en cok sitesi kapanan birinciliği Razz
2- tr.gg en cok teknik sorun yaşayan site ( hala yaşamaktadır)
3- tr.gg en çok içeriği çalınan kullanıcıdır.
4- tr.gg en çok şikayet edilen sitedir. (Bana göre tabiki , Yöneticiler daha iyi bilir)

5- Bedava-sitem Türkiyede sitenin orjinal tasarımları haricinde ilk defa tasarım yapıp bunu kod olarak dağıtan ilk sitedir ve hala şuan naazimca tasarımları en çok kullanılan tasarımlardır..

6- Bedava-sitemde ilk kez videolu anlatımlar yaparak yeni üye olan ve kod kullanmayı bilmeyen kullanıcılara yararlı olmaya çalışmıştır .

7- www.naazimca.tr.gg sitesi gerek ziyaretçi gerek hit gerekse pagerank bakımında birçok com ve net uzantılı siteyi geride bırakmıstır .

8-com ve net uzantılı siteleri dışında kendi özgü kod yapıp yayınlayan ilk sitedir . Şuan birçok tr.gg sitesi , blog siteleri ve hatta com ne net uzantılı siteler naazimca nın kodlarını kullanmaktadır.

Naazimca uzun bir dönem modluk yaparak bedava-sitem foruma katkı sağlamaya çalışmıştır , hiçbir zaman hiçbir siteyle ne de 1 gününde nede 1 senesinde banner takası yapmamıştır , hiçbir siteye bağlı kalmadan kendi özgü bir web sitesi tasarlamaya çalışmıştır herzaman..

12.07.2007 tarihinde ilk üye oldugu zaman bedava-sitem sadece 1 aylıkdı. Benim ilk üye olduğu zamanlar yönetici olarak Selin hanım vardı , ki hala var sanırım burdan emekli olur gider Razz mod olarak net, com ve mj istanbul adlı arkadaslar vardı ve forumda online ortala 20-30 kişi olurdu , ogünden bugüne çok sey değişti ve gelişti , şimdi herkes hayal dünyasını istediği gibi kurabiliyor , web sitem nasıl hit kazanır nasıl büyür diye arayış içinde olan arkadaşlara söyliyeceğim tekşey zamandır , sitesinizi sık sık güncelleyin yeni içerikler ekleyin ve zamana bırakın , banner takası , hit le ilgili sitelere link vermek hepsi bana göre boş iş. Siz kendi bildiğiniz yapın ve zamana bırakın.

En son naazimca tarafından 24.07.2008 18:01:18 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.07.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: www.naazimca.tr.gg 1 Yaşında...

naazimca yazmış:
Bedava-sitem ailesine 12.07.2007 tarihinde katılan www.naazimca.tr.gg yarın itibari ile 1 senesini doldurmuştur , bu bir sene içinde çoğu konuda öncülük yapmıştır , ve birçok konudada birinliciği vardır. Bunlar;

4- tr.gg en çok şikayet edilen sitedir. (Bana göre tabiki , Yöneticiler daha iyi bilir)

5- Bedava-sitem Türkiyede sitenin orjinal tasarımları haricinde ilk defa tasarım yapıp bunu kod olarak dağıtan ilk sitedir ve hala şuan naazimca tasarımları en çok kullanılan tasarımlardır..

6- Bedava-sitemde ilk kez videolu anlatımlar yaparak yeni üye olan ve kod kullanmayı bilmeyen kullanıcılara yararlı olmaya çalışmıştır .

7- www.naazimca.tr.gg sitesi gerek ziyaretçi gerek hit gerekse pagerank bakımında birçok com ve net uzantılı siteyi geride bırakmıstır .

8-com ve net uzantılı siteleri dışında kendi özgü kod yapıp yayınlayan ilk sitedir . Şuan birçok tr.gg sitesi , blog siteleri ve hatta com ne net uzantılı siteler naazimca nın kodlarını kullanmaktadır.

Naazimca uzun bir dönem modluk yaparak bedava-sitem foruma katkı sağlamaya çalışmıştır , hiçbir zaman hiçbir siteyle ne de 1 gününde nede 1 senesinde banner takası yapmamıştır , hiçbir siteye bağlı kalmadan kendi özgü bir web sitesi tasarlamaya çalışmıştır herzaman..

12.07.2007 tarihinde ilk üye oldugu zaman bedava-sitem sadece 1 aylıkdı. Benim ilk üye olduğu zamanlar yönetici olarak Selin hanım vardı , ki hala var sanırım burdan emekli olur gider Razz mod olarak net, com ve mj istanbul adlı arkadaslar vardı ve forumda online ortala 20-30 kişi olurdu , ogünden bugüne çok sey değişti ve gelişti , şimdi herkes hayal dünyasını istediği gibi kurabiliyor , web sitem nasıl hit kazanır nasıl büyür diye arayış içinde olan arkadaşlara söyliyeceğim tekşey zamandır , sitesinizi sık sık güncelleyin yeni içerikler ekleyin ve zamana bırakın , banner takası , hit le ilgili sitelere link vermek hepsi bana göre boş iş. Siz kendi bildiğiniz yapın ve zamana bırakın.

nİCE yILLARA..
Mesaj11.07.2008, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler Nazımca Yeni yaşınızda başarılarınızın devamını dilerim. Siteniz her zaman ön saflarda olur inşallah. Allah yolunuzu açık etsin.

SABRIN KENDİSİ ACIDIR, LAKİN MEYVESİ TATLIDIR.....

wWw.7eYLuL.Tr.Gg
Mesaj11.07.2008, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: www.naazimca.tr.gg 1 Yaşında...

naazimca yazmış:

bence o bir resital o bir klasiktir. Herkes kimden bahsettiğimi çok iyi biliyor tabii ki naazimca.tr.gg den bahsediyorum. Kim ne derse desin bir çok şeyi hiç karşılık beklemeden özveri ile paylaşmış ve tr.gg de öncü olmuştur. Bir çok kullanıcı onun sitesi sayesinde tr.gg ile tanışmış neden bende kendime ait bir site yapmayayım demiştir. Bedava bir siteyle neler yapılabileceğini kanıtlamış hatta bedava bir siteyle de para kazanabilineceğini göstermiştir. Burada sorunlara hiç değinmeyeceğim çünkü onların hepsi gelip geçicidir. Hep iyi tarafını görmeye çalışsak daha iyi olacağı kanısındayım. Büyük ustayı tebrik ederim Allah başarılarının devamını getirsin Şimdi bize öğrettikleri ile artık bende host alarak sitemi kurmaya çalışıyorum Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Başta Bedava-sitem naazimca - mjistanbul - Hackerfriend ve diğer isimlerini sayamadığım dostlarıma.. Nice mutlu senelere naazimca Mr. Green
Mesaj11.07.2008, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

Türkiyede sitenin orjinal tasarımları haricinde ilk defa tasarım yapıp bunu kod olarak dağıtan ilk sitedir ßuna dikkatini çekerim.. iLk tasaRımı ben sundum (www.davids89.tr.gg olaraktan) ama malesef sen bir tasarım yapınca bana kalan biRşey oLmadı... Neutral

tasarımın Bedava-sitem'e geLdiği iLk gün : 2 Eylül 2007---Konuyu açan : Davids89....

sitem kapanmasa bende 1.yılıma çoktan girecektim.. Sad

Ne oLursa olsun.. bunlar geride kaldı.. NİCE YILLARA NAAZİMCA.TR.GG !!

En son bypercintr tarafından 11.07.2008 14:46:41 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar naazimcaaaaaaa Wink
Mesaj11.07.2008, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Naazimcayı Eskıler Bilir..

Ben 20 Hazırandan Beri Trbuns , Emoyapim Eskı Sitelerımle Burada İdim.. Çok Guzel Seylerdi Eskıden..

Ama Malesef Bu Aylarda Bazı Karısıklıklar Oldu..

Naazimca İlk Tasarımı Bulan Kısıdır ! Bundan Herkes Emın Olsun .. Bana Sitelerımde Naazimcanın Tasarımları Çok Yardımcı Oldu.

Simdıye Kadar Bedava-Sitemde Verdigin Emeklerden Dolayı..

Sana Tesekkür Ediyorum !
Mesaj11.07.2008, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrikler Razz
ilk tanıdığım dönemlerde yanlışta tanısam o bir dost..
bunu geçte olsa anladım..

o tr.gg de devrim yapan ilk kişidir..
devrimi ne oldu ?
ice blue tasarım yapmasını bizlere o öğretti..
ve onun tasarımları şuı anda sadece türkiye dğeil diğer ülkelerdeki bedava-sitemlerdede kullanılıyor..
Türkiye'nin dünyaya açılan sitelerinden birisi naazimca..

tekrar yeni yaşını kutluyorum...

@fenercafe

En son bedavasitem-tasarim tarafından 11.07.2008 14:52:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben ilk sitemle 20 agustusta kayıt oldum bu sitemlede 24 agustus daha sı ,lk yardım eden ilk konuma cvp veren naazimcadir Wink
Mesaj11.07.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında yazılacak cok fazla sey var ama arkadaslar o kadar guzel ifade etmişlerki..ben nazımcanın bilinmeyen beklide saklı kalan kısmından dostlugundan arkadaslıgından bahsetmek istedim..
benim için önemli kişilerin arasındadır nazımca...bedava siteme ilk üye oldugumun zamanlarda sorularıma yanıt veren ve sitesinden edindigim bilgi ve kodlarla suanda basarıya ulasmıs olan siteme hayat verdim..
bunda nazımcanın büyük katkısı vardır..her zaman tesekkürü borc bildim ... Wink

nazımcanın calısmalarını takip eden kişiler arasındayım..yapmıs oldugu her is basarıya yakın işlerdir vede basarılı olmustur..cunku kendisi gercek bir uzman...

ve harıka bir dost...nice senelere nazımca Wink

HEP BERABER OLMAK DİLEGİMLE ..BURDA OLMAN COK GÜZEL.. Razz Wink

En son hayaller-de tarafından 11.07.2008 15:14:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu: KUTLARIM..

Doğum gününüz kutlu olsun çok basarılı birkişi ve site konusun da insanlara ısıktutan birisiniz bende sitemiz gğzel olması bir kısmı size bağlı tekerlerimi iletir basarılarınızın dewamını dilerim...

www.esrafanclup.tr.gg sevgilerle.....
Mesaj11.07.2008, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bubuda söylemeden geçemeyeceğim Razz
naazimcanın siteni tanıtta açtığı ilk başlık sanırım bu ..
ben yaklaşık 1 yıldır bu forumdayım ve ilk defa görüyorum Razz

@fenercafe

En son bedavasitem-tasarim tarafından 11.07.2008 15:22:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Ilk Defa Goruyorum..
Mesaj11.07.2008, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamun Aleykum

Usdat Allah Daha Nice Yollar Versin Hayırlı Olsun Allah Utandirmasın