Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2008, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımlar

Benim Sorum Tasarımlar Neden Masa Üstünü Tam Olarak Kaplamıyo. Eklediğimiz Resimler Ve Yazılar Sığmıyor. Resimleri Kırpmak Zorunda Kalıyoruz. Ayrıca Banner Düzenlemek İstiyorum Ama Benneri Koymak İçin Link Yok. Tasarımın Kendi Bannerlerini Kullanmak Zorunda Kalıyoruz. Bu Konuda Yardımcı Olabilirmisiniz. Sorumu Açıkça Görebilmek İçin Link e Tıklayınız: Teşkkürler.
http://img185.imageshack.us/img185/879/adszym2.png
Mesaj09.07.2008, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem in Sana vermiş olduğu tasarımların hepsi bu şekildedir.

tasarımının etrafınında boş olmasını istemiyorsan css design olarak kendi tasarımını kendi yapmanı öneriyorum. yada bazı sitelerde hazır tasarım kodları vadır onlardanda faydalanabilirsin.

Resiminde bu alanı neden kullanamıyoruz demişsin o alanı kullanabilirsin resim ekleden o boyutta başlık resmini eklersin sonra tasarım ayarlarına girerek başlık resmini eklediğin resim seçersin ve kaydet dersin.

Bannerini ise imageshack.us dan upload edersin kodunu resim ekleden eklersin ve sonra bannerine sağ tıklar köprü düzenle dersin link vermiş olursun buradan.

Umarım yardımcı olabilmişimdir . . .
Mesaj09.07.2008, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi oldu öğrendiğimiz saol
Mesaj12.07.2008, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlgi Ve Alakana Teşekkür Ederim.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj12.07.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi banneri kullanmak zorunda değilsin. Sadece resmin boyutunu tam ayarlamalısın ve yanlara bizde olduğu gibi bordo çerçeve yapman gerek