Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Birden fazla giriş sayfası yapma

Arkadaşlar şimdi size İnternet Explorer 7'de birden fazla giriş sayfası yapmayı anlatacağım. Diğer tarayıcılarda ben denemedim isteyenler deneyebilir. Burada istediğimiz kadar giriş sayfası yapabiliyoruz ve her giriş sayfası ayrı bir sekmede açılıyor.

Önce İnternet Explorer 7'yi açıyoruz.

Burada yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi "Araçlar" sekmesinde açılan "İnternet Seçenekleri" seçeneğine tıklıyoruz.

Daha sonra karşımıza yukarıdaki gibi bir pencere açılıyor. Muhtemelen "Genel" sekmesinde açılan penceredeki en başta bulunan "Giriş Sayfası" bölümündeki siteleri yazacağımız kutucuğa yukarıda görüldüğü gibi alt alta giriş sayfası yapmak istediğimiz siteleri yazıyoruz. Daha sonra altta bulunan "Tamam" butonuna tıklayarak değişiklikleri kaydediyoruz.

İsterseniz tarayıcıyı yeniden başlatarak sonucu kendiniz görebilirsiniz.

Umarım yararlı bir anlatım olmuştur.

YORUMLARINIZI VE SORUMARINIZI BEKLİYORUM... Wink

Mesaj11.07.2008, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş birden fazla giriş sayfası yaptığımızda ev butonunua yani girişe tıklatığımızda hangi sayfa açılıyor. yoksa açılır menü gibi yazdığımız siteler açılıp biz istdiğimizi mi seçiyoruz???

Bir de interneti açtığımızda google mi açılıyor yoksa biz mi seçiyoruz önceden???

Mesaj12.07.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalyavuz yazmış:
Kardeş birden fazla giriş sayfası yaptığımızda ev butonunua yani girişe tıklatığımızda hangi sayfa açılıyor. yoksa açılır menü gibi yazdığımız siteler açılıp biz istdiğimizi mi seçiyoruz???

Bir de interneti açtığımızda google mi açılıyor yoksa biz mi seçiyoruz önceden???

arkadaşım giriş butonuna tıkladığımızda yazdığımız tüm siteler sekmeler halinde açılıyor internet explorer tarayıcısını açtığımızda ise yine aynı şekilde yazdığımız tüm siteler sekmeler halinde yan yana açılıyor