Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2008, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: ıce blue tasarım hatası

SELAMLAR,
ICE BLUE TASARIM KULLANIYORUM.. GRİ TASARIMI UYGULADIM DÜN HERHANGİ BİR SORUN YOKTU. BUGUN SİTEYE TEKRAR YENİ ŞEYLER EKLEMEK İSTEDİĞİMDE TASARIMIM KAYBOLDU VE ORJINAL ICE BLUE YE DÖNDÜ. TASARIMA HERHANGİ BİR ŞEY YÜKLEYEMİYORUM. KABUL ETMİYOR. BUTTERFLYİ SEÇTİĞİMDE YAPABİLİYORUM AMA ICE BLUE SANKİ KİLİTLENDİ. ACİL YARDIM VEYA BİLGİSİ OLANLARIN YARDIMLARINI RİCA EDİYORUM... TASARIMIMA YENİ ŞEYLER EKLEYEMİYORUM VE DAHA ÖNCE EKLEDİKLERİMİN HEPSİDE KAYBOLDU.

En son sebattelekom tarafından 14.07.2008 14:00:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.07.2008, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım kodundan kaynaklanan bir sorndur farklı bir adresten tasarım almayı deneyin ..
Mesaj14.07.2008, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

o tamamen kullandığınız tasarım kodunun diğer kodlar ile uyuşmamasından ve kendini iptal etmesinden kaynaklanıyor.
Ya o tasarım kodunu kullanmayın yada ekleme yapmayın
tercih sizin Wink
Mesaj14.07.2008, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ICE BLUE TASARIM HATASI:::ACİL::::

sebattelekom yazmış:
SELAMLAR,
ICE BLUE TASARIM KULLANIYORUM.. GRİ TASARIMI UYGULADIM DÜN HERHANGİ BİR SORUN YOKTU. BUGUN SİTEYE TEKRAR YENİ ŞEYLER EKLEMEK İSTEDİĞİMDE TASARIMIM KAYBOLDU VE ORJINAL ICE BLUE YE DÖNDÜ. TASARIMA HERHANGİ BİR ŞEY YÜKLEYEMİYORUM. KABUL ETMİYOR. BUTTERFLYİ SEÇTİĞİMDE YAPABİLİYORUM AMA ICE BLUE SANKİ KİLİTLENDİ. ACİL YARDIM VEYA BİLGİSİ OLANLARIN YARDIMLARINI RİCA EDİYORUM... TASARIMIMA YENİ ŞEYLER EKLEYEMİYORUM VE DAHA ÖNCE EKLEDİKLERİMİN HEPSİDE KAYBOLDU.

Tasarımın çalıştığı son zamandan sonra eklediğiniz kodları çıkarınız ve tasarım kodunuzu yeniden ekleyiniz Wink
Mesaj14.07.2008, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten ice blue tasarım kodunu ice blue tasarıma uygularsınız diğerleri için başka
Mesaj14.07.2008, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
o tamamen kullandığınız tasarım kodunun diğer kodlar ile uyuşmamasından ve kendini iptal etmesinden kaynaklanıyor.
Ya o tasarım kodunu kullanmayın yada ekleme yapmayın
tercih sizin Wink

En Doğru yol Bu.. Bu Yoldan Hareket Edebilirsiniz..

Tasarım Kodunu Değiştirebilirsiniz.. Yani Kullanmakta Olduğunuz Tasarım Kodunun Aynısını Başka Kaynaklardan Bulmaya Çalışınız..

Eğer Bulamıyorsanız ; Tasarımınızı Değiştirmenizde Fayda Var.. En Azından Benzer bir Tasarım Kullanabilirsiniz..

Ama İllaki de Kullandığınız Tasarımı Değiştirmek İstemiyorsanız, Resimli Tasarım Yapma Konularını İnceleyiniz, Bir Benzer Tasarım Oluşturabilirsiniz ...

Saygılarımla...
Mesaj03.05.2009, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: DJ ARIYORUZ

dj arıyoruz radyomuza beklerım dj_sude_can( at )hotmail.com
Mesaj03.05.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: DJ ARIYORUZ

artfm04 yazmış:

Arkadaşım cok oldun ama sen Bidaha bir tane başlık acarsan şikayet edecem artık ! eski mesajlara ilgi gösterme ayrıca böyle reklamlarla
Mesaj03.05.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: DJ ARIYORUZ

htlmkodes yazmış:
artfm04 yazmış:

Arkadaşım cok oldun ama sen Bidaha bir tane başlık acarsan şikayet edecem artık ! eski mesajlara ilgi gösterme ayrıca böyle reklamlarla yapma amk
Önceki mesajları göster: