Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2008, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: 3 büyüklerin 3 büyük tasarımları

Arkadaşlar tam 6 tane sitem var hepsi bence bir birinden iddalı içerik ve tasarım olarak... size 6 siteminde içerik ve tasarımlarını daha önce sunmuştum şimdi ise en iyi 4 sitemden 3 tanesinin tasarımını yeniledim ve gerçekten süper oldular ve bunları size sunmak istiyorum...

Arrowwww.kodubul.tr.gg >> HTML KOD DİYARIDA DENİLE BİLİR Mr. Green BU SİTEDE HTML,CSS TASARLAR,İCE BLUE VE RED TASARIMLAR,JAVA KODLAR VE DAHA SİENİZ İÇİN BİR ÇOK HAZIR KOD BULABİLİRSİNİZ..AMA EN ÖNEMLİSİ SİTENİZ İÇİN HAZIRLANMIŞ HAZIR SAYFALAR BULABİLİRSİNİZ...TASARIMI YENİLENMİŞTİR HEPİNİZİ BEKLİYORUM..

Arrow www.kodubul-toplist.tr.gg >> YUKARIDA VERMİŞ OLDUĞUM SİTEMİN TOPLİST HİZMETİDİR BURAYA GİREREK SİTENİZİ EKLEYİP BEDAVA REKLAMINI YAPABİLİRSİNİZ...

Arrow www.qqvpp.tr.gg >> BU SİTEMİZ İSE YENİ AÇILDI qqVpp ADINDAN BELKİ BİRŞEY ANLAMAMIŞ OLABİLİRSİNİZ.. İSMİ ŞURDAN GELİYOR BEN LİSE 1 E GİDERKEN ARKADAŞLARLA 5 ER KİŞİLİK 2 GRUP YAPARDIK VE KOMEDİ YARIŞMASI YAPARDIK BİR GRUBUN ADI KK DİĞERİ İSE PP OLURDU AÇILIMLARI BİRAZ TERBİYESİZ OLDUĞU İÇİN ŞİMDİ BURDA YAZMAM DOĞRU OLMAZ..NEYSE SİTEMİZ BİR EĞLENCE SİTESİDİR TASARIMI YENİLENMİŞTİR HEPİNİZİ BEKLİYORUM..

Arrow www.e-linklerim.tr.gg >> BU SİTEMİZ İSE BİR LİNK DİZİNİ MERKEZİDİR... ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ HER KATEGORİDEN SİTEYİ BURADAN RAHATLIKLA BULABİLECEĞİNİZE EMİNİM..BU SİTENİN TASARIMI YENİLENMEMİŞTİR HEPİNİZİ BEKLİYORUM....
Mesaj14.07.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

BÜTÜN SİTELER WWW.KODUBUL.TR.GG YE AİTTİR..