Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2008, 03:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Server Hatası

Yeni sayfa açıyorum server hatası alıyorum:

Kod:
Sorry, wir haben derzeit Serverprobleme! Bitte gedulde dich etwas, wir hoffen, das Problem bald gelöst zu haben, wir haben von allen Webseiten Sicherheitskopien gemacht.

Bedava-sitemin site kurmak için verdiği menüde (sayfalarımı değiştir,ekstraları değiştir....) gezerken de ikide bir aynı server hatasını alıyorum.

Sitemin adresinden bazen giriliyor,bazende

Kod:
komik-hurriyet kullanıcı sayfası kayıtlı değil!

5 saniye içinde otomatik olarak, bu websitesini bedava kaydededebileceğin bir sayfaya yöneltileceksin

bu hatayı alıyorum.Yanlış yazıyor olamam çünkü direk menünün üstündeki linkten giriyorum.
En kısa zamanda düzeltilirse sevinirim
Mesaj15.07.2008, 04:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış yazamıyor olamam diyorsun bedava sitem nasıl yanlış yapabilir komik-hurriyet.tr.gg bunu dene
Mesaj15.07.2008, 05:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

support( at )bedava-sitem.com Bu e-mail adresine sitenin kayıt olduğu E-mail adresinden açıklayıcı bir mail at

(at) yerine @ yazacaksın

Wink

En son tumhepsiburada tarafından 15.07.2008 09:38:59 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj15.07.2008, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorry, wir haben derzeit Serverprobleme! Bitte gedulde dich etwas, wir hoffen, das Problem bald gelöst zu haben, wir haben von allen Webseiten Sicherheitskopien gemacht.

....................................................

bunu almanızın sebebi sizden kaynaklanmıyor...

şuanda ve bugünlerde server çalışmaları yapılıyor kısa süreli olarak bu uyarıları alabilirsiniz ki herkes gibi...