Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acemı bır webmaster olarak guzel bır konu secmıssın sıte ıcın ama tasrım hakkında aynı youmu yapamam... Basarılar...

En son tchakkinda tarafından 16.07.2008 16:24:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.07.2008, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş sitende İFRAME kodu var galiba. Ama sitenin genel durumu bence fena değil. Ama daha eksikler çok.

En son delicelove tarafından 16.07.2008 16:25:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.07.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

delicelove yazmış:
Kardeş sitende İFRAME kodu var galiba. Ama sitenin genel durumu bence fena değil. Ama daha eksikler çok.

Hayır kardesım ıframe kullanmamıs....
Mesaj16.07.2008, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tchakkinda yazmış:
Acemı bır webmaster olarak guzel bır konu secmıssın sıte ıcın ama tasrım hakkında aynı youmu yapamam... Basarılar...

Tasarımın kötü yanları nedir acab asölerseniz düzeltelim...
Mesaj16.07.2008, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bir ticari yada başka bir kötü amacım yok iframe,reklam,hit ve google derdimde yok onemlı olan ev amacım atayı tanıtmak ve bedava-sitemin en iyi atatürk sitesi yapmak...
Mesaj16.07.2008, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir kere css yapmasını bılmedıgını halde kendı tasarımını yapman hata tamam bende bılmıyordum css basta ma kendım bırseyler yapmaya calısmadım yardım aldım ornek hackerfrıend arkadasım css den cok ıyı anlar ona bır danıs tasarım konusunda... Ve ayrıca css kodu kullanarakda yapmamıssın sıteyı html kodu yıne...

atavebiz yazmış:
tchakkinda yazmış:

Mesaj16.07.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sitenin eksiklerini söyleyinde bende tamamlayayım....

Arrow www.atavebiz.tr.gg Exclamation
Mesaj16.07.2008, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamun Aleykum

Yeni Eklenen Konu

Kıyamet ve Alametleri

Arrow http://namazvebiz.tr.gg/K%26%23305%3Byamet-.htm
Mesaj16.07.2008, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir site...
Bu ülkenin geçmişinde çağ açan büyük insana sonsuz bir sevgim ve saygım vardır.
Bu tarz sitelerin artmasını, insanların gönlünde Atatürk sevgisinin onu doğru anlayarak çoğalması dileğiyle sizi tebrik ediyorum...
Mesaj16.07.2008, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

mehtapkilic yazmış:
Çok güzel bir site...
Bu ülkenin geçmişinde çağ açan büyük insana sonsuz bir sevgim ve saygım vardır.
Bu tarz sitelerin artmasını, insanların gönlünde Atatürk sevgisinin onu doğru anlayarak çoğalması dileğiyle sizi tebrik ediyorum...

Teşekkürler hocam eğer sizlere bir yararı olduysa ne mutlu bana sizin sitenizide her gün takipe deiyorum sizinkide çok sevdiğim tr.gg siteleri arasındadır...
Mesaj16.07.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

özellikle bugünlerde böyle bir site daha çok önem kazanıyor Atamızı daha sık anmalıyız kardeş sana da çok teşekkür ederim böyle güzel bir site kurduğun için başarıların dewamını dilerim
Mesaj17.07.2008, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tchakkinda yazmış:
Bir kere css yapmasını bılmedıgını halde kendı tasarımını yapman hata tamam bende bılmıyordum css basta ma kendım bırseyler yapmaya calısmadım yardım aldım ornek hackerfrıend arkadasım css den cok ıyı anlar ona bır danıs tasarım konusunda... Ve ayrıca css kodu kullanarakda yapmamıssın sıteyı html kodu yıne...

atavebiz yazmış:
tchakkinda yazmış:

Merhaba kardeşim önerin için teşekkürler ama hackerfriend arkadaşımın kendine ayıracak vakti yok sitesi büyüdü kendi işleri var ve forumda var bu yüzden ondan alamadım yardım birde css bılmıyorsun demişsin evet ben forumda anlatılanlar gibi yaptım ortaya böle bir sonuç çıktı eğer css kodlar ile yapma söylese yada birazcıkta olsun anlatılsa yapardım ama bunu yapabildim.Hemde css tasarım hazır tasarım kullanmaktan iyidir bence...
Mesaj17.07.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

merabalar herkese günaydın... Wink

Mesaj17.07.2008, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

lord-eragon yazmış:
merabalar herkese günaydın... Wink

Günaydın arkadaşım..Yorumlarınız için teşekkürler eğer edemediğim var ise..