Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2008, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Adsense Ne kadar kazandırıyo?

Soruyu nereye koymam gerektiğini bilemedim buraya koydum adsensenin tıklama başı en az ne kadar kazandırdığını bilen var mı?
Mesaj15.07.2008, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU NASIL OLUYOR ADWORDS TE YANİ REKLAM VERME SİSTEMİNDE KİŞİLER 17 YTL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA REKLAM VERİR. REKLAMLARI TIKLANDIKÇA PARASI GİDER. BAZI REKLAMLAR 0,1 DOLAR VERİRKEN BAZILARI 20 DOLAR VEREBİLİR BUNU BİZ BELİRLEYEMİYORUZ.

2)NE NE KADAR KAZANDIRIYOR

MOZİLLA: İNDİRİLİP KURULUNCA 0,1 DOLAR KAZANIRSINIZ.

ARAMA MOTORU : BAYAĞI AZ

İÇERİK REKLMALARI : EN ÇOK BU KAZANDIRIYOR. TABİ KAZANCINIZ REKLAMDAN REKLAMA DEĞİŞİYOR.

ADSENSE ÜYE KAZANDIRMA : BU SAYEDE KAZANDIRDIĞINIZ ÜYELER PARA KAZANDIÇA SİZİN KAZANCINIZ DA ARTIYORT VE SİZİN KAZANDIRDIĞINIZ ÜYENİN KAZANCINDAN HİÇBİR EKSİLME OLMUYOR.

3)KAZANCIM NEYE GÖRE DEĞİŞİR :

A) REKLAMLARINIZIN NE SIKLIKLA TIKLANDIĞINA YANİ GÜNDE 10 KEZ TIKLANAN BİRİSİ REKLAM BAŞINA ORTALAMA 0,1 DOLAR KAZANIRKEN 30 KEZ TIKLANAN BİRİSİ 0.2 YADA DAHA FAZLA KAZANABİLİR.

B)TIKLANMA IP Sİ FARKLI YERLERDEN TIKLANAN REKLAMLAR DAHA ÇOK KAZANDIRIR YANİ BAZI UYANIKLAR KENDİM TIKLAR KENDİM KAZANIRIM DEYİP HARAM HELAL AYIRMADAN PARAAAAA DEMEKLE OLMUYOR ZATEN BİR IP DEN ÇOK TIKLANIRSA HESABINIZ KAPATILIR VE BİR DAHA GOOGLE LA ÇALIŞAMAZSINIZ.

C)ZİYARETÇİNİZE GÖRE : BİN GÖSTERİM BAŞINA MALİYET DİYE BİRŞEY VAR BAZI REKLAMLAR TIKLANMAYA GÖRE DEĞİL GÖSTERİME GÖRE PARA VERİR.

Mesaj15.07.2008, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgilerinle bizi aydınlattığın için teşekkür ederiz...
Mesaj15.07.2008, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalyavuz yazmış:
bilgilerinle bizi aydınlattığın için teşekkür ederiz...

Wink Wink Wink
Mesaj15.07.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş çok güzel anlatmış ellerine sağlık. Arkadaşa Ek olarak.
Sitenin içeriğide çok önemli. Mesela chat, oyun, arkadaşlık, eğlence gibi sitelerde yayınlanan reklamlar daha az kazandırıyor. Bunun yerine sağlık siteleri daha çok kazandırır. Sitenin dili de etkili. Reklamların ingilizce çıkması türkçeye göre daha fazla kazandırıyor.
Mesaj15.07.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Arkadaş çok güzel anlatmış ellerine sağlık. Arkadaşa Ek olarak.
Sitenin içeriğide çok önemli. Mesela chat, oyun, arkadaşlık, eğlence gibi sitelerde yayınlanan reklamlar daha az kazandırıyor. Bunun yerine sağlık siteleri daha çok kazandırır. Sitenin dili de etkili. Reklamların ingilizce çıkması türkçeye göre daha fazla kazandırıyor.

Sadece merak etmiştim herkese teşekkür.Ama ben bir daha adsenseye başvurmam 2 kez reddedildim.Reklamstore da ii kazanan ondan da kazanıo azar aazar kazanaırım ama kazanırım... Very Happy
Önceki mesajları göster: