Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2008, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi toplistlere ekledim ama hic etkisi yok napabilirim

Arkadaslar ben sitemi bir sürü topliste ekledim ama onlardan h,c bir fayda görmedm siteme sadece forumda yazı yazınca girenler oluyo sitemin etkinligini nasıl artırabilirim birde forumumu tanıtmak ve üyeler kazanmak istyorum bir öneriniz varmı??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj16.07.2008, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemi toplistlere ekledim ama hic etkisi yok napabiliri

sanat-maggazin yazmış:
Arkadaslar ben sitemi bir sürü topliste ekledim ama onlardan h,c bir fayda görmedm siteme sadece forumda yazı yazınca girenler oluyo sitemin etkinligini nasıl artırabilirim birde forumumu tanıtmak ve üyeler kazanmak istyorum bir öneriniz varmı??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Toplistlerden Sitenize Ziyaretçi Gelmesini istiyorsanız Biraz Sabretmelisiniz.. Çünkü toplistlerde Sadece Siz Yoksunuz ve Sizden Önce 100lerce Hatta 1000 lerce Site Kayıtlı İdi.. Biraz Sabrederek sitenizin Keşfedilmesini Beklemelisiniz.. Yani toplistlerde Genelde Üst Sıradakiler yüksek Ziyaretçi Kazanırlar.. Üst Sıralara Çıkmak İçin Gelen/Giden Oranları Göz Önünde bulundurulur.. Sitenizi Eklediğiniz Toplistlerin Banner / Logo Larını Sitenize Uygun Yere Eklediğinizde ve burdan HErhangi Bir Ziyaretçi O Logo ya Tıklarsa Bu Sizin Karşıya Tarafta Gelen Olarak Algılanır... Giden İse Toplistteki Sıralamada Sitenize Tıklanırsa bu da Sizin Gideniniz Olur.. Ne Kadar Çok Tık ALırsanız O Kadar Çok Üst Sıralara Yükselirsiniz..

Unutmayın Sabredin Yavaş Yavaş Herşey Yoluna Girecektir...

Başarılar Diliyorum..

Saygılarımla...