Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2008, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu: üstüne açılır kapanır bi resmim ve link koymak istiyorum

Arkadaşlar ben sitemin sol tarafta linklerin(anasayfa,ziyaretci defteri ... olan yerin) üstüne açılır kapanır bi resmim ve link koymak istiyorum bunu nası yaparım?

En son we-are-here tarafından 17.07.2008 14:52:07 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj17.07.2008, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl yanı biraz daha acarsan daha net anlasılır
Mesaj17.07.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen sol taraftakı menu(ana sayfa falan)onların resımlerınımı degıstırmek ıstıyosun
Mesaj17.07.2008, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tryusuf yazmış:
sen sol taraftakı menu(ana sayfa falan)onların resımlerınımı degıstırmek ıstıyosun

hayır onların üstüne bi açılır kapanır resim ve link koymak istiyorum hani bazı reklamlar varya mauseyi üstüne getirince açılan

Mesaj17.07.2008, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes sana su kodu vereyı acılır menu bu bı buna bak sen

<SELECT NAME="menu"> <OPTION SELECTED VALUE="index.html">Index <OPTION VALUE="link1.htm">Link1 <OPTION VALUE="link2.htm">Link2 <OPTION VALUE="link3.htm">Link3 <OPTION VALUE="link4.htm">Link4 </SELECT> <INPUT TYPE=BUTTON VALUE="Git" onClick="document.location.href = this.form.menu.options[this.form.menu.selectedIndex].value"> </FORM>
Mesaj17.07.2008, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

tryusuf yazmış:
kardes sana su kodu vereyı acılır menu bu bı buna bak sen

<SELECT NAME="menu"> <OPTION SELECTED VALUE="index.html">Index <OPTION VALUE="link1.htm">Link1 <OPTION VALUE="link2.htm">Link2 <OPTION VALUE="link3.htm">Link3 <OPTION VALUE="link4.htm">Link4 </SELECT> <INPUT TYPE=BUTTON VALUE="Git" onClick="document.location.href = this.form.menu.options[this.form.menu.selectedIndex].value"> </FORM>

bu deil kardeş ama yinede saol

Mesaj17.07.2008, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakıyorum bulursam yazarım buraya