Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2008, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: forum

merhaba ben ekstralardan forumu aktif ettim ve kullanmak istiyorum ama bildiğiniz gibi hackerler forumlara musallat oluyo bi kaç gün öncede bi konuda rastlamıştım bi arkadaş buradan forum açmış diğer bir arkadaşta yakında hacklenirin html güvenli değil asp olsa falan filan gibi şeyler yazmış bu konuda fikri olan varmı sizce aktif etmeyeyimmi
Mesaj19.07.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: forum

hitinolsun yazmış:
merhaba ben ekstralardan forumu aktif ettim ve kullanmak istiyorum ama bildiğiniz gibi hackerler forumlara musallat oluyo bi kaç gün öncede bi konuda rastlamıştım bi arkadaş buradan forum açmış diğer bir arkadaşta yakında hacklenirin html güvenli değil asp olsa falan filan gibi şeyler yazmış bu konuda fikri olan varmı sizce aktif etmeyeyimmi

Merak etmeyin siteniz hacklenmez fakat eklediğiniz kodları eklerken siz yinede dikkatli olun Wink
Eğer hack saldırısına uğrarsanız. Support maile mail atarak bildirebilirsiniz zaten yönetimde sitenizi back-up (yani geri zamana yükler) Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=28314 eğer burayı incelersen burada kapsamlı anlatım yapılmış Wink

En son tumhepsiburada tarafından 19.07.2008 17:58:37 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj19.07.2008, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardş sitene mesajları sadece üyelerin yazmasını aktif et üyeleri de kendin aktive et Wink
Mesaj19.07.2008, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağolun arkadaşlar
Mesaj19.07.2008, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitinolsun yazmış:
sağolun arkadaşlar

Sen sağol Wink
Önceki mesajları göster: