Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2008, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu: siteyi nasıl yapacagimi cözemiyorum

Siteyi aldım almasına ama siteyi nasıl yapacagimi cözemiyorum.yazıları nereye yazicaz nasıl yazicaz bannerlarimi nasil koyucam linklerimi nasıl ve nereye koyucam.Siteme girince değiştirdiğim renk ayarları hersey var tamam ama sitem bombos.nasıl yapicam sitemi?Birisi bana yardim etsin lütfen Sad

En son paralanalim tarafından 19.07.2008 00:01:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.07.2008, 23:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YARDIM ISTIYORUM LUTFEN!

paralanalim yazmış:
Siteyi aldım almasına ama siteyi nasıl yapacagimi cözemiyorum.yazıları nereye yazicaz nasıl yazicaz bannerlarimi nasil koyucam linklerimi nasıl ve nereye koyucam.Siteme girince değiştirdiğim renk ayarları hersey var tamam ama sitem bombos.nasıl yapicam sitemi?Birisi bana yardim etsin lütfen Sad

aslında bu konunun yeri sanırım burası değil ama yine de yardımcı olacağım

sitenin tasarımı ilk başta iceblue dur.
daha sonra tasarım ayarları na girerek tasarımını değiştirebilirsin.
bazı tasarımlarda kutucuklar vardır.
bunun için gelişmiş ayarlardan 1. kutucuk 2. kutucuk yazan yerlere herhangi yazı veya kod yazabilirsin.
ayrıca tasarım ayarlarından navigasyon başlığı da ayarlanabilir.
ayrıca çoğu tasarımda başlık resmi de seçilebilir.

-------------------

sayfaları değiştire girerek yeni sayfa oluşturabilir veya mevcut sayfaları değiştirebilirsin.
sayfaları değiştirirken eğer kod ekleyeceksen editörün sol üst köşesindeki kaynak butonuna bas ve oraya kodlarını ekle.
ayarlara girerek sitenin başlığını değiştirebilirsin.

--------------------

resimleri yönete girerek kendi bilgisayarından resimleri hesabına yükleyebilirsin.
bunları daha sonra url sini kullanarak sitenin herhangi bir yerine ekleyebilirsin.
sayfa editöründe resim ekle ye basarak bu resimleri ekleyebilirsin.
ayrıca resim yüklerken resimleri küçült seçeneğini iptal edersen yüklediğin resimleri başlık resmi olarak tasarım ayarlarından seçebilirsin.

Mesaj19.07.2008, 00:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteyi nasıl yapacagimi cözemiyorum

paralanalim yazmış:

Sorunuzu Sormadan Önce Sıkça Sorulan Bölümü İncelemeniz Faydalı Olacaktır.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=37

Mesaj19.07.2008, 03:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ek Olarak Burayı da inceleyebilirsiniz..

==> http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=4092

Saygılarımla...