Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteleri Uyarmadan Silmeyin, Hiç Değilse Bir Uyarı Hakkı..!!

Yüzlerce saatlik emek sonucu oluşturulan siteler bir kalemde silinmesin lütfen... Bu herkesin başına gelebilecek birşey; gerek ihmal, gerek eksik bilgi ile bazı hatalar yapılıyor....

Lütfen önce ne yalnış onu söyleyin.... Ve belli bir zamanda uyarılarınızı dikkate almazlarsa o zaman siliniz....!!!

Belki bunu bir uyarıyla sınırlı tutarsınız.... Tekrarında silersiniz ama tekrar dile getiriyorum, insanların emekleri değerlidir ve zamanları da lütfen uyarın...!!!
Mesaj19.07.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yöneticiler Her silmek istediği siteyi uyarsaydı çok zamanımızı alırdı zaten

Ayrıca silinen sitelerin sahipleri kayıtlı oldukları mail adresinden mail atıyorlar ve sitelerini açtırabiliyorlar Wink

En son gokseen tarafından 19.07.2008 18:29:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.07.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Her silmek istediğimiz siteyi uyarsaydık çok zamanımızı alırdı zaten

Ayrıca silinen sitelerin sahipleri kayıtlı oldukları mail adresinden mail atıyorlar ve sitelerini açtırabiliyorlar Wink

Siteleri sen mi siliyorsun? Wink
Mesaj19.07.2008, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakbakburaya yazmış:
gokseen yazmış:

Yok yaa ben silmiyorum tabi ki yöneticiler siliyor düzelltim orayı birazcık ben siliyormuşum gibi anlamı katıyordu Mr. Green
Mesaj19.07.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
bakbakburaya yazmış:
gokseen yazmış:

Yok yaa ben silmiyorum tabi ki yöneticiler siliyor düzelltim orayı birazcık ben siliyormuşum gibi anlamı katıyordu Mr. Green
Mr. Green
Biliyorum canım senin silmediğini...
[laf olsun diye şey ettim]
Mesaj19.07.2008, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

mod arakadasimiz güzelce aciklamis.
belirli silme sebeplerini siteniz silinmistir yazan kisma ekleme düsüncesindeyiz. Ya da en azindan site silinme sebebini ögrenebilmek icin oradan normal sifre ile girilip bakilabilecek bir arayüz (anonim yainlamamak acisindan, cünkü kimin sitesinin niye silindigi o kisi disinda kimseyi alakadar etmez, kisisel ilgiye girer)
Mesaj19.07.2008, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
belirli silme sebeplerini siteniz silinmistir yazan kisma ekleme düsüncesindeyiz. Ya da en azindan site silinme sebebini ögrenebilmek icin oradan normal sifre ile girilip bakilabilecek bir arayüz (anonim yainlamamak acisindan, cünkü kimin sitesinin niye silindigi o kisi disinda kimseyi alakadar etmez, kisisel ilgiye girer)

İsmail yk nın bir şarkısından derleme yapacağım;
Arrow 1 numara bu kız bir numara...
Mesaj19.07.2008, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi sırasımı kardeş babacan
selin hanım 1 numara değil 100 numaralı hanım hanımcık bir bedava-sitem çalışanı
daha doğrusu admini
Mesaj19.07.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:

mesela bazı yeni kullanıcılar forumun olduğunu bilmiyor olabilir ben ilk üye olduğumda bilmiyordum sonradan öğrendim Very Happy
Mesaj19.07.2008, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
mesela bazı yeni kullanıcılar forumun olduğunu bilmiyor olabilir ben ilk üye olduğumda bilmiyordum sonradan öğrendim Very Happy
Mesaj20.07.2008, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

lol

yok, sitelerin silinmesi uyari konusunu ne kadar anlatsam da, tepki ck oluyor, bunu cözmenin yolu muhakkak lazim oldu.
Önceki mesajları göster: