Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2008, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşalr.ACİL YARDIM.Yoksa işim bitti.

Arkadaşlar.Sitemde hangi sayfayı tıklarsam pop-up mudur nedir hep ondan açılıyor.Yani benim isteğim dışında başka bi site geliyo.Bunu nasıl engellerim.Yardım ederseniz çok sevinecem.
Mesaj19.07.2008, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca www.halit64.tr.gg olan siteme yönlendirdiğim adres olan www.banazgedikler.com.tr.tc den de girilebiliyor.Bunun bi etkisi var mıdır?Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Mesaj19.07.2008, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi sayfaya yönlendirme yapıyorsa o linki kopyalayın.sitenize kod eklediğiniz kısma girip ctrl+f ye basın linki yapıştırın ve arama yapın.sayfada renkli kararan linkin bulunduğu kodu sitenizden temizleyin Wink
Mesaj19.07.2008, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kusra bakma arkadaşım.nasıl tam anlayamadım.Yönlendirme yapılan sayfa derken www.banazgedikler.com.tr.tc yi mi demek istediniz yoksa açılan pop-up sayfasını mı demek istediniz.
Mesaj19.07.2008, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.07.2008, 00:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes sitendekı flash saatten dolayı pop-uplar acılıyo onu kaldırırsan sorun cıkmayacaktır oke
Mesaj20.07.2008, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

isterseniz bi de siteye siz bakın.www.halit64.tr.gg veya www.banaxgedikler.com.tr.tc.nasıl olacak.
Mesaj20.07.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes siten acılmıyor acılsaydı yardımcı olabılırdım
Mesaj20.07.2008, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış yazmışım adresi www.halit64.tr.gg yada www.banazgedikler.com.tr.tc ikisi de aynı site.sadece birinin ismi değişik.
Mesaj20.07.2008, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Popup tan kastın, karşına bir TOPLİST gibi bir sayfa mı geliyor? O zaman sorun (her zaman gibi) sağdaki today scripti. Hani şu hangi ülkeden kaç kişi sitene girmiş gösteriyor ya o. O scripti kaldırırsan hiçbir sorun kalmaz. Sitenden kaldıracagın kod şu:

Kod:
<script src="http://www.compteur.cc/geocompteur/geocompteur.php?c=geoiphone&id=179090&fonce=
&claire="></script>
<noscript><a href="http://www.compteur.cc">compteur de visite</7></noscript>

En son gizliilimler tarafından 20.07.2008 22:33:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.07.2008, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.compteur.cc sayac kodunu kaldırırsan pop-uplar cıkmayacaktır
Mesaj21.07.2008, 06:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım pop-un kodu war o zaman senın sitede açılıo sen ne kullanıyorsun bu pop-up gelio =?
Mesaj21.07.2008, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yardım eden veye etmeyen herkese teşekkür ederim.dediğiniz gibi computer cc.nin sayaç kodunu sitemden kaldırdım.şimdi düzeldi pop-up sorunu.Ama yinede herkesin sitesinde olduğu gibi ben de sitemde kaç kişinin online olduğunu gösteren bi sayaç istiyorum.Ekstralardan yapmaya çalıştım olmadı.almanca bbişeyler yazıyodu. ekstralardaki gibi değilde normal kaç kişinin sadece benim sitemde online olduğunu gösteren bi kod elinizde varsa veya nasıl olduğunu bilen varsa buraya yazar mısınız? Bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.daha yeni sayılırım.
Önceki mesajları göster: