Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

okullu-oluyoruz yazmış:
spturkey yazmış:
south park film ve dizi müziği istiyorum

Duymadın heralde modumuz ne diyor imeem kapandığı için veremiceklermiş istekte bulunmayın dedi ya okumadan cevap yazma

sakin ol arkadaşım tmm başlığı okuyup istekte bulunuyoruz ne bilelim biz sitenin kapanıp acıldığını hem kapansa bile acılınca versinler kodu bunun için niye mesaj attın diye kızmaya terslemeye gerek yok bende dedikten sonra yazmışım

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj14.09.2008, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pokemon Arka Plan Müziği Kodu Lazım Yardımcı Olabilecek Birisi Varmı?

www.pokemon-turkiye.forumportal.org
Mesaj14.09.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm cezanın nefret ile yaptığı istanbul şarkısının kodunu verirmisiniz?
Mesaj14.09.2008, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Sevgili Bedava-Sitem Kullanıcıları;

www.imeem.com 'a erişim kapatıldığından istekelrinizi başlığı açan arkadaşımız cevaplayamamaktadır.Bu yüzden lütfen site açılana kadar istekte bulunmayınız.

İyi akşamlar..
Mesaj14.09.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

uknet yazmış:

www.imeem.com 'a erişim kapatıldığından istekelrinizi başlığı açan arkadaşımız cevaplayamamaktadır.Bu yüzden lütfen site açılana kadar istekte bulunmayınız.

İyi akşamlar..

Kardeş Bende Başka Konu Açtım Arkadaşın Biri Beni Buraya Yönlendirdi.

www.pokemon-turkiye.forumportal.org
Mesaj14.09.2008, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkiye-pokemon-turkiye yazmış:
uknet yazmış:

İyi akşamlar..

Doğru söylemiş yönlendiren kişi ama başlığı açan kullanıcının kontrolü doprultusunda gelişen bir olay olmadığı için yapacak birşey yok.Ülkemizin mahkemeleri tarafından yasa dışılık nedeni ile erişim engellenmiştir.Zaten adrese girmeye çalıştığınızdada bunu görürüsünüz.Site erişimi açılana kadar istekler cevaplanamayacaktır lütfen istekte bulunmayınız...

İyi akşamlar...
Mesaj16.09.2008, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

uknet yazmış:
turkiye-pokemon-turkiye yazmış:
uknet yazmış:

İyi akşamlar..

Doğru söylemiş yönlendiren kişi ama başlığı açan kullanıcının kontrolü doprultusunda gelişen bir olay olmadığı için yapacak birşey yok.Ülkemizin mahkemeleri tarafından yasa dışılık nedeni ile erişim engellenmiştir.Zaten adrese girmeye çalıştığınızdada bunu görürüsünüz.Site erişimi açılana kadar istekler cevaplanamayacaktır lütfen istekte bulunmayınız...

İyi akşamlar...

Merhabalar

Başlık Kilitlensin Wink