Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2008, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu: acil yardim

slm ya ben sifreryi unutmustum sifremi unuttum dedim mail adresime yeni sifre geldi siteme girebiliyorum ama yeni sifremi yaziyorum eski sifreni yaz diyo oraya bana gonderilen sifreyi yaziyorum ama olmuyo acil yardim ya lutfen
Mesaj22.07.2008, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

şifreyi dogru yazıyormusnuz.

caps lock dikkat edin

Mesaj22.07.2008, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

simdi siftremi unutmustum bana yeni sifre gondermislerdi onlunla giriyorum ama yeni sifre yapmak istiyorum eski sifreyi istiyo bana gonderilen sifreyi yaziyorum ama olmuyo
Mesaj22.07.2008, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaraliyim-fm yazmış:
simdi siftremi unutmustum bana yeni sifre gondermislerdi onlunla giriyorum ama yeni sifre yapmak istiyorum eski sifreyi istiyo bana gonderilen sifreyi yaziyorum ama olmuyo

yeni gönderilen şifreyi aktive işlemi dogru olarak geröekleştirdinizmi.?

şifreyi kopyala yapıştır yöntemi ile ekle bide Wink

Mesaj22.07.2008, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet
Mesaj22.07.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Ben Şifreyle Griyorum Degişdirirken Degişdirmiyor Birşey Yazmıyor. Lütfen adminlerden help me yardım edin .....
Mesaj23.07.2008, 05:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaraliyim-fm yazmış:
Şimdi Ben Şifreyle Griyorum Degişdirirken Degişdirmiyor Birşey Yazmıyor. Lütfen adminlerden help me yardım edin .....

unuttuğunuz şifrenizi hatırlamalısınız ...
Önceki mesajları göster: