Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2008, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar sitelerdeki küfür hakkında

Evil or Very Mad arkadaşlar bn bnm siteme küfür yazan birini tanıyorum bnde ders olsun diye ziyaretçi defterine irenç yazdım şimdide gelmiş bana değişik tehtit yönünde mesajlar yolluo ne yapmam gerek_?

ilginiz için teşekkürler...

selametle

En son tubebravo tarafından 23.07.2008 08:19:27 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum modlarımıza yada selin hanım veya conobag hocamıza özel mesaj at

Mesaj23.07.2008, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakk1908 yazmış:
dostum modlarımıza yada selin hanım veya conobag hocamıza özel mesaj at

Onların Yapacağı ßişey Yoktur Küfür YazmamaSINI istiyorsan

Arrow Ektraları değiştir
Arrow Ziyaretçi Defteri
Arrow Kötü Kelimeler Listesini Doldur
Arrow İstersen Kaydı Değiştirdende Kayıtı Değiştirebilrsin

Yani Selin Hanımın Yapacağı ßir Şey Yoktur... Wink
Mesaj23.07.2008, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bedava-sitem'in alt yapısı mükemmel olduğu için herşey düşünülmüş ve her geçengün daha da geliştirilmektedir.

öncelikle yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi kötü kelimeler listesi hazırlayınız bu sayede kötü kelimelerin yorum kısmına ya da ziyaretçi defterine yazılmasını bir nebze olsun engelleyebilirsiniz. Aslında sitemize her yorum yapan kişilerin İP adresleri kaydolurken verdiğimiz e-mail adresine gelmektedir. Zaten İP mevcutken yasal işlemde yapılabilir. Teknik olarak şüphelendiğiniz kişilerin İpleri bu sayede alınabilir ve Teknik destek tarafından karşılaştırılabilir Ancak olaya birde şu açıdan bakarsak Teknik destek sadece 2 tanedir ve bedava-sitem'de nerdeyse 2milyon bu kadar küçük sorunu bile support(at)bedava-sitem.com a yazarsak bunca derdin arasında onlar ne yapsın. Tavsiyem eğer imkanınız var ise çok canınızı sıkıyorsa İp adresinden açın davayı sevgilerle...
Önceki mesajları göster: