Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2008, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg Gazete'sinde şu hata düzeltilmeli

Sevgili bedava-sitem çalışanları.
Emeklerinizi gerçekten takdir ediyor daha da başarılar diliyorum. Biliyorsunuzki birçok site sizin sunduğunuz gazete gibi imkanlardan yararlanıyor ve yayın yapıyor. Biz gazeteyi daha çok hit makinemizde birinci olan sitelerin reklamını yapmak için kullanıyoruz. Ama hoşumuza gitmeyen bir durum var. Mailler sahiplerine ulaştığında yazının altında;

Bu gazeteyi almanın sebebi kraliyetailesi.tr.gg sitesindeki haberlere abone olmuş olmandır.
Aboneliğini iptal etmek için lütfen şu linke tıkla:
http://kraliyetailesi.tr.gg/11-TC-Gazetesi.htm?email=msn adresi( at )hotmail.com&del=a050022988

gibi bir yazı var. Bu yazıdaki "aboneliğini iptal etmek için lütfen şu link'e tıkla" yazısında geçen lütfen sözcüğü birçok kişinin o linke bilmeden tıklamasına bizim üye kaybetmemize sebep oluyor. O yazının "gazete haberlerini almak istemiyorsan şu link'e tıklayarak üyeliğini silebilirsin" şeklinde değiştirilerek daha anlamlı hale getirilmesini talep ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyor başarılar diliyorum

Mesaj23.07.2008, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesajıma cvp alabilmek için forumda link'in en üstüne getirmek zorundayım flood yaptığım için çok özür dilerim Rolling Eyes

Mesaj23.07.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rolling Eyes

Mesaj24.07.2008, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 gün oldu yokmu ilgilenen? Sad

Mesaj24.07.2008, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

görüldü arkadaşım
buraya yazılan her öneri mutlaka görülür ve değerlendirilir
Mesaj19.10.2008, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu: güzel