Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2008, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Görelim Dikkatinizi >>

Aşağıdaki paragrafta gizli ülkeleri bulun, bekliyorum...(en az 19 tane

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kimbilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.

Mesela örneğin;

Safran sarısı

Sanal manyak

Virane

Bırakmış ... Gibi

Mesaj01.08.2008, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Görelim Dikkatinizi >>

samanyolu35 yazmış:

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelir ken ya nında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir san al manya k, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yor gana göre uzatmalı. Davul bile dengi den gine çalar. Kimbilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.

valla çok dikkat etmedim ama bukadar buldum
Mesaj01.08.2008, 23:20 (UTC)    

gencfbcafe yazmış:
samanyolu35 yazmış:

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelir ken ya nında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir san al manya k, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yor gana göre uzatmalı. Davul bile dengi den gine çalar. Kimbilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.

güzel bulmuşun ama daha bi okadar daha var Smile

Mesaj01.08.2008, 23:25 (UTC)    

gencfbcafe yazmış:
samanyolu35 yazmış:

Yi ne pal tosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelir ken ya nında bilgisayarını da getirmiş. P is ve ç apaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Ka fas ının i çin de kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç romanya zan adam bu mu? Zaman dün kü ba şarılı adamdan geriye ki şili ksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir san al manya k, tam bir manya k. Saçma sa pan ama çlar peşinde koşuyor. Ben in sanları seve rim ama insanlar ayağını yor gana göre uzatmalı. Davul bile dengi den gine çalar. Kimbilir ka ç ad am böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.

Mesaj01.08.2008, 23:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

buseferde 19 deil 20 buldum:D

Yi ne pal tosuz gelmiş, bir de peru k takmış. Gelir ken ya nında bilgisayarını da getirmiş. P is ve ç apaçul bir durumda. Sa fran sa rısı bir yüzü var. Ka fas ının i çin de kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç romanya zan adam bu mu? Zaman dün kü ba şarılı adamdan geriye ki şili ksiz bir v iran e b ırak mış. Şimdi bir san al manya k, tam bir manya k. Saçma sa pan ama çlar peşinde koşuyor. Ben in sanları severim ama insanlar ayağını yor gana göre uzatmalı. Davul bile dengi den gine çalar. Kimbilir ka ç ad am böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.
Mesaj02.08.2008, 01:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
buseferde 19 deil 20 buldum:D

Yi ne pal tosuz gelmiş, bir de peru k takmış. Gelir ken ya nında bilgisayarını da getirmiş. P is ve ç apaçul bir durumda. Sa fran sa rısı bir yüzü var. Ka fas ının i çin de kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç romanya zan adam bu mu? Zaman dün kü ba şarılı adamdan geriye ki şili ksiz bir v iran e b ırak mış. Şimdi bir san al manya k, tam bir manya k. Saçma sa pan ama çlar peşinde koşuyor. Ben in sanları severim ama insanlar ayağını yor gana göre uzatmalı. Davul bile dengi den gine çalar. Kimbilir ka ç ad am böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.

Tebrikler... Very Happy

Mesaj02.08.2008, 06:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

çüş yani ben bir tane bile bulamadım tebrikler tek kelimeyle

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj02.08.2008, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu yazıları bulmak için neredeyse yarım saat uğraştımVery Happy çok dikkat gerektiriyor
Mesaj02.08.2008, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
arkadaşlar bu yazıları bulmak için neredeyse yarım saat uğraştımVery Happy çok dikkat gerektiriyor

Beyin cimlastiği iyi olur arada bir yapılması gerekir Very Happy

Mesaj02.08.2008, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka yazmış:
çüş yani ben bir tane bile bulamadım tebrikler tek kelimeyle

yazdığınız şeylere dikkat edin..
Mesaj02.08.2008, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

nepal, peru, kenya, isveç, fransa, fas, çin, romanya, aman, iran, ırak, almanya, birmanya, panama, benin, gana, gine, çad, sudan

tam 19 tane buldum ama fena yordu adamı Crying or Very sad

Mesaj02.08.2008, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy ben böyle şeylere çok meraklı olduğumdan çözmem fazla zor olmuyor başka yokmu
Mesaj02.08.2008, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
Very Happy ben böyle şeylere çok meraklı olduğumdan çözmem fazla zor olmuyor başka yokmu

bulunca yazarım Very Happy

Mesaj03.08.2008, 06:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah Allah ben 10 dakika da 1 tane bulamadım yaw demek ki kafada var bi sorun Very Happy Bulanların Hepsini tebrik ediyorum paylaşım yapana da teşekkür ediyorum

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj03.08.2008, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteturka yazmış:
Allah Allah ben 10 dakika da 1 tane bulamadım yaw demek ki kafada var bi sorun Very Happy Bulanların Hepsini tebrik ediyorum paylaşım yapana da teşekkür ediyorum

rica ederim Wink

Önceki mesajları göster: