Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2008, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
seonet yazmış:
sitemi yorumlayın o zaman. Cool
iyi bi ölçün biçin Cool

net-tr hakkındaki yorumum:
yeni tasarım güzel, daha da geliştirirsin inş. Cool
güzel yani Wink

Sıtenızde Begendıgım Seyler ;

Sıtenın Tasarımını Cok Begendım Acıkcası , Menulerde Cok Hos Ve En Cok Dıkkatımı Ceken Sey Ise Yukarıdakı Secenekte Tasarımın Renklerını Sıtenıze Gelen Zıyaretcılerın Sevmesı Cok Takdır Ettım , Begendım

Sıtenız Hakkında Isteklerım , Sıkayetlerım , Onerılerım , Yorumlarım ;

Soldakı Menunuyu Hem En Hem Boy Olarak Genısletırsenız Iyı Olur Solda Acıkcası Cok Kucuk Duruyor

Ana Sayfanızda Cok Az Bılgı Var Onları Cogaltırsanız Ve Guncel Tutarsanız Sızın Icın Cok Buyuk Bır Yararı Olur

Menulere Gelınce Isede , Ana Sayfa Ile Arama Motoru Nedır Arasındakı Bosluk Dıkkatımı Cektı O Boslugu Butun Aralara Uygularsanız Daha Hos Ve Guzel Durur

Sıtenızde Basarılar Dılıyorum , Kolay Gelsın Wink

yorumlar için tşkrs.
soldaki menünün yüksekliğinin artması sonucu ana prensiplerimden biri olan anasayfada scrollbar oluşmaması kanunu çiğnemiş olurum.
genişlerse içerik bölümü daralır.
anasayfadaki bilgi genel bir açıklama olduğu ve fazla uzun olmaması gerektiği için her seferinde farklı birşey uydurmak biraz saçma olcak.genel bir açıklamadır.1-2-3 ayda bir anasayfadaki yazı değişiyo.
üstteki menü uç noktada ayarlara dayanıo ki dediğin şeyi yapmayı ben de çok istedim ama çok zor.resim menü olsaydı çok basit olurdu ama sitede anlattıklarımla örtüşmeyeceği belli Laughing

bahaneler bunlar Laughing Cool yorum için tşkrs.

Mesaj23.08.2008, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimkinide yorumla ama sayfaları değilde amaca yönelik yorumla

Rolling Eyes

=Yada boşver ya sen benim siteme girip radyoda dinlemezsin şimdi Very Happy

Tamam sadece gir gez eğlen bi görsen bida çıkman zaten Very Happy
Mesaj23.08.2008, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

@seonet;

1,2,3 Ayda Degısıyor Demıssın ;

Sıtenı En Az 1 Haftada Ana Sayfayı Sık Sık Guncellestırmelısın , Yoksa Googlede Adın Fazla Cıkmaz Ve Pagerank'ın Duser Ve Cıkmaz

Menude O Zaman En Azından Ana Sayfanın Yanındakı Cızgıyı Ayırmalısın Cunku Fazla Hos Durmuyor

Kolay Gelsın Wink
Mesaj23.08.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
@seonet;

1,2,3 Ayda Degısıyor Demıssın ;

Sıtenı En Az 1 Haftada Ana Sayfayı Sık Sık Guncellestırmelısın , Yoksa Googlede Adın Fazla Cıkmaz Ve Pagerank'ın Duser Ve Cıkmaz

Menude O Zaman En Azından Ana Sayfanın Yanındakı Cızgıyı Ayırmalısın Cunku Fazla Hos Durmuyor

Kolay Gelsın Wink

1-2-3 ay demekten kastım o açıklama yazısının değişme süresi.
yani anasayfa haftada en az 2-3 kere değişiyo zaten.
soldaki menüye yeni linkler ekleniyo mesela ne biliyim bunun gibi.
sitenin her hafta başka bi yüzü olması ziyaretçiyi de google'ı da hoşnut etmez zaten.
anasayfaın yanındaki çizgi de diğer sayfalardan anasayfanın ayrıldığını belirten tarzda bişey ama yeni bi tasarım yaparsam zaten o menüyü komple değiştirmeyi düşünüyorum.
soldaki menü de değişcek baya bi değişcek.

yorumlar için tşkrs Laughing Cool

Mesaj23.08.2008, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

rocknradio yazmış:

Rolling Eyes

Ilk Once Sunu Belırtmek Istıyorum , Bız Sadece Ana Sayfaları Degıl Sıteyı Genel Olarak Yorumluyoruz Normal Olarakta Ana Sayfada Gırıyor Icıne

Sıtende Begendıklerım ;

Ana Sayfadakı Son etkinlikler Bolumu Cok Hosuma Gıttı , Insanları Bılgılendırmen Konser Hakkında Benı Sevındırdı

Sıtenız Hakkında Yorum , Onerı , Istek , Sıkayetlerım ;

Arka Renk Sıtenıze Sıkıntı Yaratmıs , Sıkıntı Derken Cok Sıkıntılı Bır Sıte Olmus Sıtenıze Gıren Zıyaretcıler Sıtenızden Cıkabılır

Yanda Gırıs Bolumunde Bır Kod Eklemıssınız Ve Bır Kalıntısı Kalmıs null < /head> Seklınde O Kod Kalıntılıgını Sılmelısın

Sıtene Bırazdaha Icerık Eklersen Yararına Olur Ve Bır Menu Olusturursan Guzel Olur Acılır Menu Yakısır

Ve Son Bır Onerı Daha Yukarıdakı Menuyu Ortalamalısın

Sıtende Basarılar Dılıyorum , Kolay Gelsın Wink
Mesaj23.08.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
sitenin her hafta başka bi yüzü olması ziyaretçiyi de google'ı da hoşnut etmez zaten.

Demıssınız

Bunu Unutma Kı Insanlar Sureklı Guncel Olan Sıtelerı Sureklı Zıyaret Eder Ve Google'nın En Sevdıgı Nedenlerden Bırıde Budur Wink

Neyse Burası Yorum Alanıdır Ben Sadece Yorumumu , Elestırılerımı , Onerılerımı , Isteklerımı Ve Sıkayetlerımı Sundum Sız Bunları Ister Uygularsınız Istersenızde Uygulamassınız Nede Olsa Sızın Sıtenız Hersey Sıze Kalmıs Razz

Sıtenı Degıstırırsen Yıne Yorumlarım Sıtenı

Iyı Eglenceler Wink
Mesaj23.08.2008, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
rocknradio yazmış:

Rolling Eyes

Ilk Once Sunu Belırtmek Istıyorum , Bız Sadece Ana Sayfaları Degıl Sıteyı Genel Olarak Yorumluyoruz Normal Olarakta Ana Sayfada Gırıyor Icıne

Sıtende Begendıklerım ;

Ana Sayfadakı Son etkinlikler Bolumu Cok Hosuma Gıttı , Insanları Bılgılendırmen Konser Hakkında Benı Sevındırdı

Sıtenız Hakkında Yorum , Onerı , Istek , Sıkayetlerım ;

Arka Renk Sıtenıze Sıkıntı Yaratmıs , Sıkıntı Derken Cok Sıkıntılı Bır Sıte Olmus Sıtenıze Gıren Zıyaretcıler Sıtenızden Cıkabılır

Yanda Gırıs Bolumunde Bır Kod Eklemıssınız Ve Bır Kalıntısı Kalmıs null < /head> Seklınde O Kod Kalıntılıgını Sılmelısın

Sıtene Bırazdaha Icerık Eklersen Yararına Olur Ve Bır Menu Olusturursan Guzel Olur Acılır Menu Yakısır

Ve Son Bır Onerı Daha Yukarıdakı Menuyu Ortalamalısın

Sıtende Basarılar Dılıyorum , Kolay Gelsın Wink

teşekkürler yorum için , a.ılır menü fikrini değerlendircem Very Happy

=Yada boşver ya sen benim siteme girip radyoda dinlemezsin şimdi Very Happy

Tamam sadece gir gez eğlen bi görsen bida çıkman zaten Very Happy
Mesaj23.08.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bırsey Degıl , Rıca Ederım

Onerıler Degerlendırmek Icındır Zaten

Kolay Gelsın Wink
Mesaj23.08.2008, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim siteyide uzuuunn uzunn yorumlarsan sevinirim Smile
Mesaj23.08.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
Benim siteyide uzuuunn uzunn yorumlarsan sevinirim Smile

Tabıkıde

Sıtende Begendıklerım ;

Menulerını Cok Begendım Cok Hos Duruyor Ve Ayrı Bır Hava Yaratıyor Sıtende , Muronun Altındakı Anlatımlı Tablolar Cok Hosuma Gıttı YaPımdayken Halı Buysa Olunca Ne Kadar GuzeL Olucak Kım Bılır Razz

Son Bır Begentı Daha , Profıldekı Avatarın Laughing

Sıtenız Hakkında Onerıler , Istekler , Sıkayetlerım , Elestırılerım ;

Sag Tarafada Bır Kac Menu Eklersenız Guzel Olur Dıye Dusunuyorum Ama Illada Menu Sart Degıl Gorsel Bırseylerde Olabılır

Usttekı Turuncu Menuyu Bıraz Daha Sola Kaydırırsan Tam Ortada Duracagına Inanıyorum Ve Cok Guzel Olur

Menulerı Cogaltmalısın , Soldakı Asagıdakı Anketı Sag Uste Eklıyebılırsın

Ve 10 Uzerınden Puanın ;

9,2

Basarılar Dılıyorum , Kolay Gelsın Wink
Mesaj23.08.2008, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

benıde yorumlarmısın..NET-TR
Mesaj23.08.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

herzamanheryerde yazmış:
benıde yorumlarmısın..NET-TR

Sıtende Begendıklerım ;

Tr Gg Sıtelerının Bedava Sıtem Fenerbahcelılerın Bır Arada ToPLamını Taktır Ettım Acıkcası , Menulerın Cok Hosuma Gıttı Kolay Bır Programla Ama Cok Hos

Ana Sayfaya Sadece Bannerlerı Eklemıssın , Bannerler Harıc Kucuk Bırseylerde Eklesen Iyı Olurdu Kendının Olusturabılecegı Bırseyler Olursa Iyı Olurdu Dıye Dusunuyorum

Haberler Bolumune Sen Guncel Olarak Mesela Tek Tek Haberler Eklıyebılırsın O Kutucuk Orda Cok Kucuk Duruyor

Cok Onemlı Bır Onerı Sunucagım , Bence Bır Lınk Bolumu Acmalısın Karsılıksız Olarak Fenerı Tutan Sıte Sahıblerının Sıtelerını Orda Yayınlıyabılırsın Cok Guzel Olur

10 Uzerınden Puanın ;

9,3

Basarılar Dılıyorum , Kolay Gelsın Wink
Mesaj23.08.2008, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

benide yorumlarmısın emin ( abartmadan nolur roman gibi bi saat onu okumim:d )
Mesaj23.08.2008, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
benide yorumlarmısın emin ( abartmadan nolur roman gibi bi saat onu okumim:d )

Razz Razz

Sıtedekı Begendıklerımız ;

Fb Tv Canlı Izleme Servısını Koymussun Begendım Onu Acıkcası , Baska Yok Razz

Butun Fener Sıtelerı Aynı Kardesım Hem Tasarım Hem Menulerın Yerı Hemde Ana Sayfa , Yanı Bıraz Bırseyler Degıstır Dıgerlerınden Farkın Olsun Boyle Gıdersenız Zıyaretcı Sayınız Duser

Benım Sana Onerım ;

Menulerın Yerlerını Degıstır

Ana Sayfaya Degısık Bırseyler Ekle

Baslık Resmının Arka Planına Fenerbahce Takımını Ekle Ustune Yazmalısın

Yanı Dıger Sıtelerden Farkın olsun

Ornegın , herzamanheryerde Sıtesı HePsınden Farklı Sende Farklı Ol Farkın olsun Wink

Puanın ;

8,7

Basarılar Dılıyorum , Kolay gelsın Wink
Mesaj23.08.2008, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

e herzamanheryerde nin tasarıını ve fikrini fenercafe verdi tabi öle olur:D