Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.05.2017, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem | Moderatör Ekibi Kimlerdir |

CİZ-DİZAYN

Arrow Adım : İbrahim
Arrow Soyadım : Söylemiş
Arrow Yaşadığım Ülke-Şehir : Türkiye - Kocaeli
Arrow Meslek : Ögrenci
Arrow Eğitim Durumu : Lise

Bedava-Sitem Hayatım ;

Bedava-Sitem ile ''25.01.2011'' tarihin de tanıştım bedava-siteme ilk geldiğimde hiç bir şey bilmiyordum diye bilirim her şeyi burada öğrendim ilk sitem saçma oyun sitesi idi. Bedava-sitem.com nasıl keşfettin diyorsanız bir çok oyun sitesine girip bakıyordum oralardan merak sardı nasıl web sitesi oluştura bilirim diye. Bir büyüğüme danışmak istedim bana bedava-sitem.com önerdi öneriş o öneriş oldu. Hemen sitemi açtım araştırmaya başladım daha çok çabaladım bedava-sitem.com sayesinde güzel dostluklar kurdum zaten buralara gelebilmemin bir nedeni ise ''Dostlarımdır'' Tüm Dostlarıma buradan selam olsun kısaca ben ciz-dizayn

Kişisel Hobilerim ;

Arrow Spor : Basketbol , Bisiklet
Arrow Oyun : Oynadıgım Oyun yok
Arrow Yemek : Güzel yapılmış yemeğe hiç bir zaman hayır demem sevmedigim yemek yokdur..
Arrow Renk : Aslında butun renkler hoşdur güzeldir ama benim icin '' Mavi - Beyaz '' renkler farklıdır. Her zaman icin..
Arrow Spor : Basketbol , Bisiklet

Site Adımın Anlamı ;
Ciz ve Dizayn açık ve net bir çok site ile ilgilendim sonunda grafik ile ilgili olmasını istedim..

İletişim Adresim ;

Arrow İletişim : http://www.bc.bedava-sitem.com/profile.php?of=ciz-dizayn

Son Olarak Eklemek İstediklerim ;

Arrow Son : Kurallara uyalım uymayanları uyaralım..!
Arrow Son : Ben Her zaman 7 / 24 Buradayım..
Arrow Son : www.ciz-dizayn.tr.gg

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj30.04.2020, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aktif-Dost
Kimdir? Smile
Hakkımda kişisel bilgilerim...

"Adım Aykut.
Doğma büyüme İstanbulluyum. İstanbul'da yaşıyorum.
Öğrenciyim. Üniversiteye hazırlık yapıyorum.
Hobilerim tamamen spor branş olarak pek ayırmam. Yarı profesyonel futbol geçmişine sahibim.
Onun dışında vücut geliştirme sporunu düzenli olarak yapmaya özen gösteriyorum.
Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi ve merak duyduğum şeyleri araştırmayı okumayı öğrenmeyi bilgi edinmeyi seven bir yapıya sahibim."

Bedava-Sitem ile ilk tanışmam : Tam olarak 2007 yılından itibaren bedava-sitem ile tanıştım. O zamanlar amacım bir web sayfası açmak değildi tam olarak. Abim bilgisayar programcısı olduğu için kullandığı programlar ilgimi çekiyordu. Ve onlara olan merakım beni araştırmamı sağladı. Araştırdığım bütün bilgileri test ettiğim yer burası. Kısaca temelim alt yapım buradan çıktı. O yüzden buraya gönülden bağlıyım. 2009 yılında bedava-sitem forumuna ilk ayak bastığım zamanlardı. O yıllarda dostluk ve arkadaşlık çok bambaşkaydı. Tam olarak 2010 yılında photoshop kullanmaya başladım. Çizimlerimle bir çok kişiye forumda ve özel mesaj yoluyla çizimler yaparak karşılıksız beklentim olmadan yardımda bulundum. Ettiğim yardımlar yaptığım çizimler denemelerim ben denedikçe kendimi geliştirmemi sağladı. Kodlamaya dreamviewer programını kullanmaya 2011 yılında başladım. Çizimlerimi kodlama da kullanmaya başladığımda çok heyecanlı ve mutlu olmuştum. Tekrardan kendimi geliştirebilmek için burada bulunan kullanıcıların tasarım ve kodlama isteklerini kabul ediyor ve elimden gelen yardım desteği sağlıyordum. Aradan geçen bir senenin ardından 2012 yılında çizimlerimi diğer zamanlarıma göre farklı olarak geliştirdiğimin farkına varmıştım. Her geçen sene üstüne yavaş bir şekilde koymaya kendimi geliştirmeye öğrenmeye çalıştım. Çizim konusunda pratik olmak, denemek, hayal gücü ve üretkenlik bence çok önemli. Bir söz ile finali yapmak istiyorum.

"Bizi bilmeyen ne bilsin bilenlere selam olsun" Wink
Yunus Emre

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: