Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu: yüksek hitli sitede karşılıksız linkin olsun. ekleyin

sitemiz malumunuz bedava sitem kullanıcılarının yakından tanıdıgı www.html-kodbankasi.tr.gg bu sitede sitenize karsılıksız link ekleme actık. siteme yorum yapan her site anında linkini de yayınlamıs olacak. lütfen dikkat: yorumlarınız anlamlı olmalı.
''siten güzelmiş eline saglık''
dısında bir mesaj olmalı. anlamlı olmalı. değişik yorumlara yer vermelisiniz kısacası.
Ayrıca internette buldugunuz ilginç siteleri de önerebilirsiniz.
sitelerinize içerik ekleyebilirsiniz. sitemize link verip vermemek size kalmıs. karşılık beklemiyorum. siz isterseniz sitenizde link verebilirsiniz

www.bedavalar.tr.gg diğer sitemiz
Mesaj10.09.2008, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu: günlük hiti en az 1000 olan siteme link ekle

günlük hiti en az 1000 olan sitemde linkin olsun istermisin

sitemizde bulunan hava durumu ve gazeteler html kodunun her ikisini sitesinin tasarım ayarlarından sag kutularından birine ekleyen tüm sitelerin linklerini ana sayfamda linkleyecegim. ayrıca html kod dagıtımı yapan ve hiti yüksek olan sitelerde bu kodun dagıtımını yapan sitelerin 3 adet linkini ana sayfamda yayınlayacagım. kodu ekleyen arkadaslar sitesini buradan bana bildirebilirler

Mesaj29.11.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.c-strike15.tr.gg Wink
Mesaj29.11.2008, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim yorum yaz demişsin eleştiri yazalım biraz Smile
siten bi kere cok karışık ikincisi çok yavaş acılıyor 3 her istediğine hemen ulaşamıyorsun 4 tasarımın altını hiç beyenmiyorum başka birine ait gibi blog sitesi sanki
5.si ekranı 3 menu haline bölmüşsun ana sayfa ana sayfada içerik namına bişey yok sol tarafta yan yana iki menunun ne işi var anlamadım başka kod siteler css tasarım yapıyor sen klasik ice tasarımıda bozuk yapmışsın

biraz yerdik şimdide övme zamanı

sitenizin başarısını uzun zamandır biliyorum
gerçekten tr.gg siteleri içinde en başaralı siteler arasında yer alıyor hit ve ziyaretçi bakımından ve başarısı devamlı genelde sonra 2 3 sitenizin 2 pagerank a sahip olmasıda sizin yeteneklerinizi ve uyanıklığınıza gösteriyor nerde ne yapacağınızı kimle takas yapacağınızı bilmişsiniz demek ki
tebrik ederim sizi
basarılar

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj29.11.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten cok karısık..Tasarım acısından da kotu...Fakat ziyaretcisi oldukca super ...Basarılar..

Link:

http://ultraslannn-gs.tr.gg
Mesaj29.11.2008, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum diğer arkadaşlarına katılıyorum . tasarımın ve herşey karmakarışık . siten yararlı ama insanların daha çabuk bulmasını sağlayacak arama motoru koyabilirsin sitene ait . bide tasarımda html site ise siten ona göre bi tasarım koymalısın . bide reklamları fazla koyma bu işler tmm ticarette önemli ama insanlara çok kötü bir görünüm sağlıyor. İyisi ise hitin ve ziyaretcilerin. başarılarının devamını dilerim.

www.gskent.tr.gg