Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SPOR SİTELERİNE ÖNEMLİ DUYURU

sporwebarama yazmış:
MERHABA
TR.GG BEDAVA -SİTEM WEB SAYFASININ DEĞERLİ ÜYELERİ ŞU ANA 2 MİLYON KULANICIYA ULAŞIYORUZ. ÇEŞİTLİ KATAGORİLERDE BİNLERCE WEB SAYFASI VAR. BENİM AMACIM FORUM SAYFASINDA SPOR ANA BAŞLIĞINDA BİR ALAN OLUŞTURMAK. SPOR LA ALAKLI BİR WEB SAYFANIZ VARSA LÜTFEN BU BAŞLIĞA İMZA NİTELİĞİNDE WEB SAYFANIZIN ADINI VE NOTUNUZU YAZIN . FORUM YÖNETİCİMİZİN BU UĞRAŞIMIZI GÖRECEĞİNİ UMARIM. SPOR MİLLYONLARCA İNSANIN İLGİ VE ODAK NOKTASI SPORU TR.GG FORUM SAYFASINDA ANA BAŞLIK OLRAK GÖRMEK İSTİYORUZ .

İLK İMZA :

[WWW.SPORWEBARAMA.TR.GG

Razz

KONU BAŞLIGI caps lock KAPALI YAZILMALI.

Mesaj03.08.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: WWW.CUNDİSPOROKULU.TR.GG

sanalyavuz yazmış:
Siten GÜZEL tebrikler

cundisporokulu Reklam yapmayalım
SAĞOLASIN
Mesaj03.08.2008, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SPOR sitelerine önemli duyuru!!!!!!!

sporwebarama yazmış:
MERHABA
TR.GG BEDAVA -SİTEM WEB SAYFASININ DEĞERLİ ÜYELERİ ŞU ANA 2 MİLYON KULANICIYA ULAŞIYORUZ. ÇEŞİTLİ KATAGORİLERDE BİNLERCE WEB SAYFASI VAR. BENİM AMACIM FORUM SAYFASINDA SPOR ANA BAŞLIĞINDA BİR ALAN OLUŞTURMAK. SPOR'LA ALAKLI BİR WEB SAYFANIZ VARSA LÜTFEN BU BAŞLIĞA İMZA NİTELİĞİNDE WEB SAYFANIZIN ADINI VE NOTUNUZU YAZIN . FORUM YÖNETİCİMİZİN BU UĞRAŞIMIZI GÖRECEĞİNİ UMARIM. SPOR MİLLYONLARCA İNSANIN İLGİ VE ODAK NOKTASI SPORU TR.GG FORUM SAYFASINDA ANA BAŞLIK OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ .

İLK İMZA :

[WWW.SPORWEBARAMA.TR.GG
katılıyorum
Mesaj03.08.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.besiktascarsifan.tr.gg Her konuda destekliyorum..

Mesaj04.08.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

besiktascarsifan yazmış:
www.besiktascarsifan.tr.gg Her konuda destekliyorum..
diğer siteleride bekliyorum
Mesaj06.08.2008, 20:33 (UTC)    

Arrow Arrow Arrow Arrow
sporwebarama yazmış:
MERHABA
TR.GG BEDAVA -SİTEM WEB SAYFASININ DEĞERLİ ÜYELERİ ŞU ANA 2 MİLYON KULANICIYA ULAŞIYORUZ. ÇEŞİTLİ KATAGORİLERDE BİNLERCE WEB SAYFASI VAR. BENİM AMACIM FORUM SAYFASINDA SPOR ANA BAŞLIĞINDA BİR ALAN OLUŞTURMAK. SPOR'LA ALAKLI BİR WEB SAYFANIZ VARSA LÜTFEN BU BAŞLIĞA İMZA NİTELİĞİNDE WEB SAYFANIZIN ADINI VE NOTUNUZU YAZIN . FORUM YÖNETİCİMİZİN BU UĞRAŞIMIZI GÖRECEĞİNİ UMARIM. SPOR MİLLYONLARCA İNSANIN İLGİ VE ODAK NOKTASI SPORU TR.GG FORUM SAYFASINDA ANA BAŞLIK OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ .

İLK İMZA :

[WWW.SPORWEBARAMA.TR.GG
Mesaj07.08.2008, 19:01 (UTC)    

sporwebarama yazmış:
MERHABA

İLK İMZA :

[WWW.SPORWEBARAMA.TR.GG
Mesaj07.08.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sürekli flot yapma Exclamation
Mesaj07.08.2008, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

TERRYLAMPARD
verified

Mesaj07.08.2008, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

seonet yazmış:
TERRYLAMPARD
verified
Question Question üstatt tam olarak ne dediğini anlamadım
Mesaj09.08.2008, 09:16 (UTC)    

sporwebarama yazmış:
MERHABA

İLK İMZA :

[WWW.SPORWEBARAMA.TR.GG
Mesaj09.08.2008, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: güzel

yararlı bir site
Mesaj09.08.2008, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne ararsanız bulabileceginiz bir site yaptım.

http://ajans-sondakika.tr.gg/
Mesaj10.08.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: eveet

evet ama bilinen bir site herkeste var
ajans-sondakika yazmış:
ne ararsanız bulabileceginiz bir site yaptım.

http://ajans-sondakika.tr.gg/
Mesaj10.08.2008, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu: çok süper

site güzel olmuş bende yeni başladım bu siteye inşallah senın sıten gibi güzel olur
Önceki mesajları göster: