Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2008, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem'in tr.gg uzantılı Sitelerinin Forum sayfaları

Sevgili Yönetici Arkadaşlarım.

Sitelerimizde bulunan Forum sayfaları usulen gibi durduklarından ve kullanıcı arkadaşların taleplerine cevap vermediğinden,
Kullanıcılarımız forum arayışlarına girip, Farklı yerlerden reklam içerikli forumlar kurmaktadırlar.

Kurmayanlar ise Bizim teknik formumuzda haberleşme amaçlı mesajlarla ihlallere yol açmaktadırlar.

ÖNERİM:

Eğer mümkünü varsa kendi sitelerimizdekji forumların iyileştirilmesini sağlamaktır.
O zaman kullanıcılarımız arayış içine girmeyecekleri gibi her türlü hizmeti kendi bünyemizde vermiş olacağız.
Bu şekilde bedava-sitemde izlenme oranı ve internet değerleri yükseleceği gibi kuruluş amaçlarınada olumlu etkilari olacaktır.

Bilgilerinize sunar selam selam ve sevgilerimle Başarılar dilerim.

Mesaj26.07.2008, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.07.2008, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Moderatörleri ve Kullanıcılarımız Arasındaki ilişkiler

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Selam sevgi ve muhabbetlerimle başarılar dilerim.

En son ormela tarafından 26.07.2008 11:39:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.07.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bunu çok uzun zaman önce söyledim. Bedava-Sitemin vermiş olduğu forumdan vazgeçmedim sabırla gelişmesini bekledim. Sitemizdeki Forumlara Bedava-Sitem kullanıcılarından talep yok. Oysa çok güzel içerik hazırladım. Forumumda 1640 mesaj var neredeyse hepside Bedava-Sitem dışından