Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.11.2008, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Müthiş Bir İçeriğe Sahipsiniz..
Başarılar Dilerim..
---
ArrowToplistemize Katılmak İçin Tıklayınız.
ArrowLink Listemize Katılmak İçin Tıklayınız.
Mesaj22.12.2008, 00:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

TEMİZ NET ÜST DÜZEY BİR FİLTRELEME YAZILIMIDIR. KULLANIMI KOLAY VE TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. AİLELER İÇİN TASARLANMIŞTIR. TEMİZ NET DEVAMLI OLARAK TÜM İNTERNET BAĞLANTILARINI TAKİP EDER. ÇOCUKLARI ERİŞİLEBİLİR UYGUNSUZ İÇERİKTEN KORUR. FİLTRE SİSTEMİ BİR YASAKLANMIŞ SİTELER LİSTESİ BARINDIRMAZ, TARAYICILAR, MUHABBET KANALLARI, HABER GRUP YAZILIMLARI VE DOSYA PAYLAŞIM YAZILIMLARI GİBİ PEK ÇOK UYGULAMADAN İNTERNET ARACILIĞIYLA ALINAN VE GÖNDERİLEN TÜM VERİYİ İNCELER.

TEMİZ NET KAMPANYASINA KATILINIZ: http://gencsahne.tr.gg/Temiz-Net.htm

Sitenizde Temiz İnternet Sayfası oluşturunuz...
Mesaj22.12.2008, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar..
Yepyeni Bir Sayfayla,Sizin İşinize Yarıyacak.Sitenize Hit Kazandıracak !!
Arrow http://webmasterbilgi.tr.gg/Hit-Y.oe.ntemleri.htm
Hit Yöntemleri..
Öneriyoruz.. Bekliyoruz..
Mesaj11.01.2009, 02:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çocukları eğitecekseniz, onlar gibi düşünmelisiniz..
diyen ve her sayfası ziyaretçileri bağımlısı yapacak bir site...
http://harikaegitimprojeleri.tr.gg

Hatta dalında en iyisi....
Mesaj26.01.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.01.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçeriğiyle ve düzeniyle mükemmel bir eğitim projelerine destek ve tanıtım sitesi...
Mesaj30.01.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: www.oyuninim.tr.gg bak bu siteye gir ve meraklıysan sanada ü

....

En son oyuninim tarafından 05.02.2009 17:06:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.02.2009, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site gerçekten çok faydalı ve başarılı.
Sizi tebrik etmek istiyorum.
Başarılar.
Mesaj12.02.2009, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılı çizgisini her zaman koruyan ismi gibi harika ve oldukça faydalı bır site,yolunuz açık olsun....
Mesaj13.02.2009, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilcatak yazmış:
başarılı çizgisini her zaman koruyan ismi gibi harika ve oldukça faydalı bır site,yolunuz açık olsun....
Mesaj16.03.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik olarak oldukça başarılı,ellerinize sağlık.
Mesaj18.03.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çanakkale savaşı; tarihin kaderini değiştiren, Türk’ün şan ve şerefini yücelten, vatana sevgi duygusunu geliştiren, İman gücünü bayraklaştıran ve orada savaşanları kahramanlaştıran görkemli bir destandır. Bu destanı yazanlar da Şehit ve Gazilerimizdir. Bu duygularla, bizlere bu büyük zaferin gururunu armağan eden, başta Ebedi Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun silah arkadaşları olmak üzere; Şehitlerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan Gazilerimize de sağlık ve afiyetler diler, Şehit ailelerimize, Gazilerimize ve Şehit Dul yetimlerine gereken saygının gösterilmesini temenni ederim.

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun.
Mesaj13.04.2009, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu: İyilik Kutusu Projesi :)

İyilik Kutusu Projesi

Elazığ İyilik Yapıyor
Vizyonumuz:
Güzel davranışlar sergileyen, iyilik yapmayı alışkanlık haline getiren öğrencilerle dolu bir okul,
bir Elazığ ve güzel Türkiye'miz.

Misyonumuz:
Öğrencilerimizi Milli Eğitimin Temel Amaçlarında ifadesini bulan; beden, zihin, ahlâk, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere sahip, insan haklarına saygılı, kişiliğe değer veren, topluma karşı sorumluluk duyan; etrafına karşı iyilik yapan, pozitif düşünen kişiler olarak yetiştirmek.

“Alt sınıfımızdaki küçük bir öğrenci arkadaşımızın saçında bit olduğunu farkettim. Adını vermek istemiyorum. Yanıma çağırdım ve anlattım. Gazyağı temin ettik bir yerden. Önce gazyağını sürdük sonra da banyoya gittik, saçlarını bir güzel yıkadık. Umarım bir daha olmaz…[Öğrenci]“

Elazığ ilinden bir başarılı proje daha. Bu projeyi ilk duyduğumda 2 sene önce BT Sınıfıma komşu olan 2. sınıfın erkek öğrencilerinin ders aralarında birbirlerini yere yatırıp tekmeleyişleri aklıma geliyor. Nitekim projenin işe yarayan noktalarından birisi de çocuklardaki şefkat duygusunu geliştirmesi duyduğum kadarıyla. Henüz 21 pilot okuldan okulumuzdaki çalışmaları bu hafta başlamış olsa da ben çok umutluyum. Şimdiden ders arasında kabına sığmayan öğrencilerimi görüyor, onlar her ne kadar dile getirmese de yaptıkları herşeyi aslında basit bir iyilik olarak görmeye başladıklarını farkediyorum. Çünkü farkettiriyorlar. Bazen kendilerini tutamayıp söyledikleri de oluyor Peki söylemeyecekler mi? HAYIR SÖYLEMEYECEKLER…

Çünkü 5 Mart 2008′de başlayan ve daha sonra ildeki 21 Pilot okulda uygulamaya konulan projenin adı İYİLİK KUTUSU PROJESİ, projenin yaratıcıları ise Elazığ 75.Yıl İMKB YİBO(TKY Ödülü) , Tanıtım Sitesi www.iyilikkutusu.com ve içeriği şöyle:

Hafta içerisinde okulun rahat görülebilen bir noktasına asılmış olan İyilik Kutusu’na öğrenciler yaptıkları iyilikleri yazıp atıyorlar. İyilikleri uygulayıp sonuçlarını yazarken elbette kendileri gibi birilerinin de bu iyilikler için uğraştıklarının ve daha iyisini hedflediklerinin farkındalar. Tabi kendilerinde meydana gelen değişikliklerin de! Her hafta açılıp kontrol edilen iyilik kutusu içerisinde en dişe dokunur ve etkileyici iyilikler tören alanında okunup onore edildikten sonra iyilik sahipleri periyodik olarak ödüllendiriliyor.

İyiliği okulda yapmaya başlayan bir öğrenci "Kuşlar beni seyrediyor" misali okul dışında da bu iyiliklere devam ediyor ister istemez. Sonuç, çevresinde olan bitene artık daha duyarlı yaklaşan minik bir yürek Smile

* * * * * *

ve bir not: http://www.harikaegitimprojeleri.tr.gg PageRank 3 oldu Wink PR 3

* * * * * *

efgan

En son harikaegitimprojeleri tarafından 15.04.2009 16:17:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.04.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Güzel Proje Wink
Mesaj03.05.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel ve bilgi dolu rebrikler