Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2008, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmasterbilgi yazmış:
Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz.

Sevgili Mehtap Öğretmenim
Büyük çoğunluğu göstermelik te olsa bizleri sadece yılın bir gününde hatırlatan öğretmenler günümüzü tebrik eder, kutsal mesleğimizin eski saygınlığını kazanmasını temenni ederim.
Öğretmenler günü için biraz sitemkar bir kutlama oldu ama maalesef içinde bulunduğumuz durum ister istemez bu düşüncelerimi söyletiyor.Bizler öğretmen olarak sevgi,saygı,ilgi ve desteğe yılın her gününde ihtiyacımız yok mu?
Mesaj24.11.2008, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öğretmenlik neden kutsaldır ??
Çünlü karşılık beklemez öğretmen.
Öğretmen, içten gelmezse severek yapmazsa mesleğini öğretmen değildir.
Anne gibidir öğretmen.
Sevgisine ilgisine asla karşılık beklemez.
Öğretmen,karşılığında hiç maaş verilmeden de öğreten kişilerin mesleğidir.
Öğretmen, şikayet etmeden karda, kışta, çamurda öğretendir.
Kendisine ayrılan bir günde mutlu olmayı bilendir.
O tek günü bile tatil yapmayı seçmeyendir.
Sitemlerden uzak,bilgiye koşan ve koşturan,içinde insan sevgisiyle yanıp tutuşan,Atatürk'çü gençliği O'nun direktifleri doğrultusunda yetiştirmek uğruna gerektiğinde can verendir.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim.
Mesaj24.11.2008, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler cunobag hocam
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj24.11.2008, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mehtap Öğretmenim, Öğretmenler gününüz kutlu olsun..

Selamlar, Sevgiler..
Mesaj24.11.2008, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Öğretmenler günü kutlu olsun

Sevgili Öğretmenim,
Senin ve şahsında bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü tebrik ediyor
Selam ve sevgilerimi yolluyor Başarılar diliyorum.
Sevgili Mehtap Seni çok seviyorum. Sevgiylekal.

Mesaj26.11.2008, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
webmasterbilgi yazmış:
Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz.

Sevgili Mehtap Öğretmenim
Büyük çoğunluğu göstermelik te olsa bizleri sadece yılın bir gününde hatırlatan öğretmenler günümüzü tebrik eder, kutsal mesleğimizin eski saygınlığını kazanmasını temenni ederim.
Öğretmenler günü için biraz sitemkar bir kutlama oldu ama maalesef içinde bulunduğumuz durum ister istemez bu düşüncelerimi söyletiyor.Bizler öğretmen olarak sevgi,saygı,ilgi ve desteğe yılın her gününde ihtiyacımız yok mu?

Değerli Meslektaşım,
Böyle özel bir günde hatırlanmanın mutluluğu inanın hiç bir şekilde ifade edilemez. Çok teşekkür ediyorum.Bağlantı sorunum nedeniyle mesajları yeni gördüm ve inanın böyle güzel dostlara sahip olmanın kıvancını bir kere daha yaşadım. Sizinde geçmiş gününüzü kutluyorum, yansıttığınız duygulara katılıyorum.
Mesaj26.11.2008, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Öğretmenlik neden kutsaldır ??
Çünlü karşılık beklemez öğretmen.
Öğretmen, içten gelmezse severek yapmazsa mesleğini öğretmen değildir.
Anne gibidir öğretmen.
Sevgisine ilgisine asla karşılık beklemez.
Öğretmen,karşılığında hiç maaş verilmeden de öğreten kişilerin mesleğidir.
Öğretmen, şikayet etmeden karda, kışta, çamurda öğretendir.
Kendisine ayrılan bir günde mutlu olmayı bilendir.
O tek günü bile tatil yapmayı seçmeyendir.
Sitemlerden uzak,bilgiye koşan ve koşturan,içinde insan sevgisiyle yanıp tutuşan,Atatürk'çü gençliği O'nun direktifleri doğrultusunda yetiştirmek uğruna gerektiğinde can verendir.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim.

SmileÇok teşekür ederim.Siz hem gerçek yaşamda bu mesleği yaşayan, yaşatan; hem de sanal alemde yaş sınırı olmaksızın hepimizin öğretmenisiniz.
Güzel yüreğiniz ve güçlü kaleminizden yansıttığınız duygularınıza ne bir söz ilave edebilirim ne de bir duygu ekleyebilirim. Sizin cümleleriniz karşısında şairin de dediği gibi kelimeler kifayetsiz kalıyor öğretmenim.
Sizin de gününüz kutlu, düşledikleriniz gerçek olsun!!
Mesaj26.11.2008, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Öğretmenler günü kutlu olsun

ormela yazmış:
Sevgili Öğretmenim,
Senin ve şahsında bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü tebrik ediyor
Selam ve sevgilerimi yolluyor Başarılar diliyorum.
Sevgili Mehtap Seni çok seviyorum. Sevgiylekal.

Çok teşekkür ederim Orhan Bey,
Güzel dostluğunuz,
Hatırladığınız,
Başlığımı renklendirdiğiniz
Hep olduğunuz için....
Mesaj26.11.2008, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahse yazmış:
Mehtap Öğretmenim, Öğretmenler gününüz kutlu olsun..

Selamlar, Sevgiler..

Teşekkür ederim Bahseciğim,
Bu mesleğe olan aşkım artık herkes tarafından biliniyor:)Böyle dostlar tarafından hatırlandığımı görünce de içim inan sevinçle doluyor.
Siteme yeni eklediğim bir hikayem var.
Hikayem diyorum bana ait bir anı bu gün dolayısıyla bir anı yarışması için yazmıştım.Düşüncelerinizi almak isterim:)

1997 ‘nin eylülüydü. Devlet bizlere bir hak tanımış mühendisleri öğretmen olarak atamıştı. Bu mesleği annemden biliyordum. Arada bir derslerine girer, çocukları izlerdim. Kendimi annemin yerine koyar, hayallere dalardım. Formasyonda almıştım ama yine de korkuyordum.
Babamla çıkmıştık yola… Özel sektörde personel müdürüydüm, atamamın Mardin’e çıktığını duyduğumda belki Çalıkuşu’ndan, belki içimdeki öğretme coşkusundan çok heyecanlanmıştım. İşten ayrılıp kendimi Mardin yollarında bulduğumda bir haftanın nasıl geçtiğini anlayamamıştım...
Devamı....
http://mehtapkilic.tr.gg/%26%23304%3Bnat-.--.--.-.htm
Mesaj26.11.2008, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

namazvebiz yazmış:
ÖGRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN HOCAM

webmasterbilgi yazmış:

siirlerleyasamak yazmış:
Öğretmenler gününüzü kutlar, sağlık ve mutluluk dolu günler geçirmenizi dilerim....

Bu anlamlı günümde beni yalnız bırakmadığınız, güzel duygularınızı esirgemediğiniz için çok teşekkür ediyorum:) Sonsuz sevgi ve saygılarımı gönderiyorum dostlar...
Mesaj27.11.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginizi çekecek bir siteyle geliyoruz hocam : www.gencsahne.tr.gg
Mesaj28.11.2008, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Hocam..
Siz En İyilerine Laiksiniz Her Zaman İçin..
Başarılar Diliyorum..
---
ArrowToplistemize Katılmak İçin Tıklayınız.
ArrowLink Listemize Katılmak İçin Tıklayınız.
Mesaj01.12.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar arkadaşım.. Wink
Mesaj04.12.2008, 05:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günaydın Ve Başarılar Öğretmenim. Razz
Mesaj04.12.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu: http://www.perdeler.tr.gg

kod,web tasarım

Kod:
http://www.perdeler.tr.gg

http://www.perdeler.tr.gg