Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2008, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Güzel Tamamlanırsa Daha Güzel olur.
Pagerankda 1 Wink
Başarılar Selin Hanım Wink
Mesaj30.07.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallahi tam bir profösör hackdefirend Wink
Mesaj30.07.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın HackerFriend(İsmini bilmediğim için isimsiz kahramanım Razz ) kendisini gerek tasarım gerekte kişiliği le kanıtlamış saygılı,sevgili,hoşgörülü,sabırlı(tasaırm 10 kere değiştirtmiş Selin abla Laughing ) ve insanlara değer veren bir abimiz olarak onu çok seviyoruz,başarıalrının ve paylaşımlarının devamını diliyorum.Site tasarımı çok güzel olmuş...

Sayın Selin hanımda yine aynı Sayın Hackerfriend gibi kendini gerek bilgisi gerekte kişiliği ile kanıtlamış çok iyi bir insandır.Onu gerçekten çok seviyorum(Yağcılık için değil içimden gelenler).

Site tasarım olarak güzel ama CSS Desing konusunda daha fazla bilgiler verilmelidir bence a dan z ye css ile ilgli tüm kodlar,anlatımlar ve uygulamalar bulunmalıdır.

İyi forumlar,iyi akşamlar...

Saygılarımla....

Ulaş KAYGUSUZ
Mesaj30.07.2008, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: bence harika

bence tasrım çok güzel benimsitemede buyurun arldaşlar 1432 rock müzikle karşınızdayız yorumalarınıza muhtacız
Mesaj31.07.2008, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bence harika

rockkeyfi yazmış:
bence tasrım çok güzel benimsitemede buyurun arldaşlar 1432 rock müzikle karşınızdayız yorumalarınıza muhtacız

lütfen burada site reklamınızı yapmayınız
Mesaj31.07.2008, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfriend yazmış:
selin yazmış:
son calismamiz baslik resmi de bitmek üzere, aksam siteden bakip yorumlarinizi birakiniz. Hackerfriend'i bu sefer cok zorladim, tam istedigimi yakalamak icin 10 kere degistirmek zorunda kaldi, ama cok cok iyi yakaladi...

kendisine sabrindan dolayi buradan coook tesekkür etmek istiyorum.

Rica ederim, Allah'tan photoshop var Mr. Green

Bendede keşke PhotoShop olsa ama Gimp ve PhotoFiltre ile gidiyoruz Very Happy

Tasarım geçketen güzel olmuş emeğinize sağlık içerik ve tasarım yönünden güzel bir site oluyor
Mesaj31.07.2008, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım gerçekten çok güzel.İçerik de bir o kadar yararlı.
Mesaj31.07.2008, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla site admini olsasnız anca bu kadar güzel ve faydalı bir site yapabilirdiniz
Mesaj13.10.2008, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj13.10.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gercekten bir admin olarak iyi bir site ama sizden daha degisik paylasimlar bekleriz sitenizde.Daha degisik anlatimlar yani.

Saygilarimla...
Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj13.10.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gittikçe Daha Da Güzelleşmiş Fakat İçerik -
Mesaj13.10.2008, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gusell

Mesaj13.10.2008, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

tasrım gzl içerik az

başarılar banada yorum please Very HappyVery Happy Mr. Green Razz

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj13.10.2008, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım süper heralde gizli kahraman hackerfriend'inde yardımı olmuş selin hanım yine süpersiniz yine süpersiniz Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Önceki mesajları göster: