Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: hakaret

sitemdeki z.defterine yapılan hakareti bir moderator'e resmini çekip göndermeme rağmen hiçbir cevap alamadım. gerçekten yardım edecek biri varsa söyleyin ona derdimi anlatayım. artık kişilik haklarıma saygısızlık etmeye başladı. hesabını mı kapatacaksınız ne yapacaksınız bilmiyorum ama bazı yaptırımları uygulamanın zamanı geldi.

Mesaj29.07.2008, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: hakaret

arsenalfc-mzone yazmış:
sitemdeki z.defterine yapılan hakareti bir moderator'e resmini çekip göndermeme rağmen hiçbir cevap alamadım. gerçekten yardım edecek biri varsa söyleyin ona derdimi anlatayım. artık kişilik haklarıma saygısızlık etmeye başladı. hesabını mı kapatacaksınız ne yapacaksınız bilmiyorum ama bazı yaptırımları uygulamanın zamanı geldi.

Moderatörlerimiz gereğini yapacaktır. Merak etmeyin... Wink

En son tumhepsiburada tarafından 29.07.2008 09:20:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.07.2008, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha net bir resim çekerek öm ile bana url sini gönderirsen inceler gerekeni yaparım
Mesaj29.07.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım resmi çeksen yollasan site silinse bile sana başka yerden mesaj atar senin yapacağın. Z.Defterini kontrollü hale getirmek yani senin iznin olmadan gözükmesin.