Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretci Defterinde sorun mu var!

Arkadaslar.Ben Bazen sitemdeki ziyaretci defterine giriyorum,ama orda baska kullanici var.Yani ben sitemdeki ziyaretci defterinde yazmak istesem baska kullanicinin sitesi ile yazabiliyorum.Asagidaki resimde daha ayrintili!

Bunun neden kaynaklandigini bilen var mi?
Mesaj30.07.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sitenize girdim ben kendi profilimle yazabiliyorum Çıkış yapıp Giriş yapın sorununuz düzelir Wink
Mesaj30.07.2008, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ziyaretci Defterinde sorun mu var!

cevdetprizrenli yazmış:
Arkadaslar.Ben Bazen sitemdeki ziyaretci defterine giriyorum,ama orda baska kullanici var.Yani ben sitemdeki ziyaretci defterinde yazmak istesem baska kullanicinin sitesi ile yazabiliyorum.Asagidaki resimde daha ayrintili!

Bunun neden kaynaklandigini bilen var mi?

Ardaşım Teknik ßir Sorundur Lütfen Konu Açmayınız ßu Tür Şeyler İçin ßöyle ßir Hata Sizin Yüzünüzden Dolayı Meydana Gelmez Wink
Mesaj30.07.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Ben sitenize girdim ben kendi profilimle yazabiliyorum Çıkış yapıp Giriş yapın sorununuz düzelir Wink

Cikis yaptim yine ayni!Lutfen yardim edin Sad

En son cevdetprizrenli tarafından 30.07.2008 12:30:25 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj30.07.2008, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sorun herkeste yasanabiliyor. eklediginiz son islemleri geri alın. olmazsa support( at )bedava-sitem.com a mail atın ( at ) yerine @ .. Wink