Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2008, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik sayfasını sorunum var

Arklar siteme üyelik sayfası ekledim www.jotform.com adresini kullanarak siteme giriyorum üyelik sayfasına giriyorum üye oluyorum gönder dediğimde msn adresime bi msj geliyo .Sonra tekrar siteme girip yapmış olduğum üyeliği nereye girmem gerekiyo .. Bana açıklayıcı bi yardm edin lütfen...
Mesaj31.07.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstraları Değiştir
Saklı Sayfalar yazan yein yanındaki Ekstrayı Değiştire Tıkla
Loginleri Yönet
Artık buradan üyeliğe baş vuran üyelerimizin kayıtlarını yapabiliriz Razz

En son tumhepsiburada tarafından 31.07.2008 15:39:29 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Jotform bir iletişim formudur. Tek üyelik için kullanılmaz.

Sitenize eklediğiniz jotform iletişim formundan kişiler sitenize üye olmak için gerekli bilgileri doldurup göndeririler.Buda sizin jotformda belirttiğiniz e-posta adresine gider.

O formda üyelik adı, şifre vb. yazar. Sizde saklı sayfalar gidip, bu kullanıcı adı ve şifreyi yazar, kayıt edersiniz. Böylelikle kişi sitenize üye olmuş olur.
Mesaj31.07.2008, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikinizede çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz saolun...Very Happy

peki siteye otomatik olarak üye olmalarını sağlayamazmıyız...

En son guitarakor tarafından 31.07.2008 16:19:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.07.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

guitarakor yazmış:
ikinizede çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz saolun...Very Happy

maalesef öyle birşey olmaz
Mesaj31.07.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

guitarakor yazmış:

Önecelikle teşrkkürler
Bedava-Sitem'in gelecek versyonunda böyle birşey yapılması düşünülüyor ama şuan böyle bir ekstra yok Wink
Mesaj31.07.2008, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun olmasını bende istiyorum. Php veya asp destekli bir sitenin olması lazım.