Forum'da ara:
Ara

Sitemizi ne yönden beğeniyorsunuz
İçerik yönünden
  50%
[ 1 ]
Tasarım Yönünden
  0%
[ 0 ]
Üretim Yönünden
  0%
[ 0 ]
Hizmet yönünden (oyun/resim/animasyon)
  50%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2008, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Sİtemiz manşet oldu.. Siyasi bir kavga başladı.

Sevgili arkadaşlarım.
Arkadaşlarımın takıldığı çok ünlü bir forum sitesi vardı. Orada benim sitemin manşet olduğunu söylediler gerçekten şaşırdım bu konuyu sizmi açtınız dedim hayır gerçekten dediler onların nickleri'de farklı. Sitemdeki İsrail'in katliam fotograflarını yayınlamışlar tam 2500 hit almış konu iki gündür İsrail'i savunanlar Araplar'ı savunanlar arasında siyasi bir kavga başladı. Türkiye'den giriş yasaklanmış DNS'den veya Ktunnelden girmenizi istiyorum mutluluğuma sizinde katılmanızı istiyorum Ayrıca sitem hakkındaki yorumlarınızıda ayrıca bekliyorum sevgilerimle...

Buyrun link bakmanızı içten istiyorum :
http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=71664

DNS'den girmek için Denetim Masası>Ağ bağlantıları>Yerel Ağ Bağlantısı>Özellikler>internet iletişim kuralları(üzerine tıklayın) > özellikler > Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan diyin ve son olarak şifre =

208.67.222.222
208.67.220.222 | Hızlı ve kusursuz internet için sürekli kullanmanızı öneririm |

Yorumlarınızı bekliyorum..
Site değerlendirme alanına açacağım son konudur..

En son kraliyetailesi tarafından 01.08.2008 07:29:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.08.2008, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

o siteye iletişim engellenmis.. Neutral
Mesaj01.08.2008, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalyavuz yazmış:
o siteye iletişim engellenmis.. Neutral

İşte DNS'den girmelisiniz site aslında Almanyada yaşayan Türklerin kurduğu bir site ama Türkiye'den akın yağıyor. Türk Telekom kapattı ama sırf Türkiyeden 70000 hit alıyor Very Happy

DNS'den girmeni tavsiye ederim orada nasıl yapacağını anlattım çok basit.

Mesaj01.08.2008, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hımm anladım..
Mesaj07.07.2019, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

2008'den kalma başlığa yazı yazdım...Bakalım forum ne kadar aktif,ne kadar sürede başlığı kilitleyecek moderatörler?