Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2008, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Yazısının Yanındaki Smiley

bedava-sitem reklam yazısının yanındaki sırıtan smiley ifadesi bence kullanıcı tarafından değiştirilebilir olsun.Çünkü profesyonelliğe ve tasarıma kesinlikle uymuyor.Bence reklam yazısının arkaplan rengini felan değiştirdiğimiz yerden smiley resmi de değiştirilebilsin.En azından farklı renkleri olsun Crying or Very sad

Mesaj01.08.2008, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam Yazısının Yanındaki Smiley

seonet yazmış:
bedava-sitem reklam yazısının yanındaki sırıtan smiley ifadesi bence kullanıcı tarafından değiştirilebilir olsun.Çünkü profesyonelliğe ve tasarıma kesinlikle uymuyor.Bence reklam yazısının arkaplan rengini felan değiştirdiğimiz yerden smiley resmi de değiştirilebilsin.En azından farklı renkleri olsun Crying or Very sad

veya o resmi kaldırsak olur mu?

Mesaj01.08.2008, 21:05 (UTC)    

seonet yazmış:
seonet yazmış:

merhaba

smiley gayet güzel reklamlarla uyumlu smiley çıkıyor . rengini kafana takmayın sizleri site sahibi yapdılar . ufak sarı güzel bir şeyden birşeycik olmaz.

iyi eglenceler.

Mesaj01.08.2008, 21:07 (UTC)    

abron yazmış:
seonet yazmış:
seonet yazmış:

merhaba

smiley gayet güzel reklamlarla uyumlu smiley çıkıyor . rengini kafana takmayın sizleri site sahibi yapdılar . ufak sarı güzel bir şeyden birşeycik olmaz.

iyi eglenceler.

peki dediğim gibi css ile kaldırsak sorun çıkar mı?

Mesaj01.08.2008, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

O simge güvenlik için. Reklamı arka plan ile aynı yaptığında bile o simge orada birşeylerin olduğunu işaret eder. Orayı oynarsan bunun bir anlamı kalmaz.
Mesaj01.08.2008, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
O simge güvenlik için. Reklamı arka plan ile aynı yaptığında bile o simge orada birşeylerin olduğunu işaret eder. Orayı oynarsan bunun bir anlamı kalmaz.

ama beni reklamı gizlemek gibi bir derdim yokki.
aksine eğer siteme baktıysanız reklamı tasarıma uydurmaya çalışıp daha da güzelleştirdim Wink

Mesaj01.08.2008, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

seonet yazmış:
ama beni reklamı gizlemek gibi bir derdim yokki.
aksine eğer siteme baktıysanız reklamı tasarıma uydurmaya çalışıp daha da güzelleştirdim Wink

Senin olmayabilir ama başkasınında gizlemeyeceği anlamına gelmez Wink
Mesaj02.08.2008, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Photoshopar Arkadaşımın dediği gibi ben senin için söylemedim bu genel bir yaklaşım. Sen saklamazsan başkası mutlaka saklar. Smiley yerine ben TÜRK Bayrağı olmasını isterim.
Mesaj02.08.2008, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Photoshopar Arkadaşımın dediği gibi ben senin için söylemedim bu genel bir yaklaşım. Sen saklamazsan başkası mutlaka saklar. Smiley yerine ben TÜRK Bayrağı olmasını isterim.

o zaman sadece ben css kodu kullanarak yok etsem olmaz mı?
çünkü buldum kodu Mr. Green
reklamı bile css le yok edebilirim Mr. Green tabiki böyle bir derdim yok amacım sadece smiley gitsin Wink

Mesaj02.08.2008, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Marifet Reklamı yok etmek değil. Her Türlü yok edilir. Burada bir emek ve hizmet sunuluyor. Onu en güzel şekilde sayfaya uğdurmak bizim görevimiz. Simgeyi kaldırmana izin verileceğini sanmıyorum.
Mesaj02.08.2008, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

seonet yazmış:
piriketseverler yazmış:

o zaman sadece ben css kodu kullanarak yok etsem olmaz mı?
çünkü buldum kodu Mr. Green
reklamı bile css le yok edebilirim Mr. Green tabiki böyle bir derdim yok amacım sadece smiley gitsin Wink

Reklamda hiç bir değişiklik yapamazsınız Exclamation

Haa yaparım diyosanız sitenizin silinmesinede razı olmuş olursunuz..

Ancak Yetkililer tarafından o smiley 'in yerine başka bişey koyulabilir..
Mesaj02.08.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:

Katılıyorum Ama ;

Bedava Sıteme Butun Ulkelerden Kullanıcılar Gelıyor

Uygun Olmaz Dıye Dusunuyorum

Ama Olursada Cok Iyı Olur Wink
Mesaj02.08.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj02.08.2008, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bayrak da bi noktada tasarımı bozabilir.
yani bayrağa saygısızlık olarak algılamayın ama bayrak yerine oraya farklı bi ikon konulsa derim ben(sitenin tasarımına göre de değiştirilebilmesi daha iyi tabi)

En son seonet tarafından 02.08.2008 18:41:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.08.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: