Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2008, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: gmail ne işe yarar

Gmail Nedir Ne Ise Yarar

Eğer Gmail'i henüz duymadıysanız, Gmail aşağıdakileri sunan arama-tabanlı bir web posta hizmetidir.
- 2,500 megabytetan (iki gigabyte) fazla ücretsiz içerik; Hiçbir zaman maillerinizi silmek zorunda kalmayacaksınız. {Benim posta kutumda 2675 adet mail var 1000 küsür mailide silmiştim. Buna rağmen kapasitenin %4 lük kısmını kullanıyorum.}
-İstediğiniz mesajları anında bulan entegre Google arama; 2675 adet mail içinde anında arama yaparak istediğiniz maile ulaşabilirsiniz. En güzel ve en çok hoşuma giden tarafı bu. Binlerce mail içinde boğulmuyorsunuz.
- Mesajların ve alakalı cevapların otomatik olarak "ileti dizilerine"düzenlenmesi; Daha Önce aldığınız mailler ve onların adresleri otomatik kayıt edilir. Gönderdiğiniz maillerde gönderilenler içerisine kaydedilmiştir. Yeni posta yazmak istediğinizde gönderilecek adresin baş harfini girmenizle birlikte mail adresleri listelenir ve adreslerden birini seçerek işinizi kolaylaştırır.
- Yenilikçi Google teknolojisi ile güçlü spam engelleme; Gelen mailler içinde spam olanları anında ayıklar.
- Büyük, can sıkıcı reklamlar yerine, sadece mesajlarınızın içeriği ile alakalı sayfa önerileri ve küçük metin reklamlar; Hiçbir hizmet bu kadar kaliteli olarak ücretsiz verilemezdi. Bunun karşılığı olarakta sizi rahatsız etmeyecek reklamlar.

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj29.07.2008, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşımın için teşekkürler.
Mesaj04.08.2008, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

GÜZEL PAYLAŞIM Wink
Mesaj05.08.2008, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gmail de güzel bir mail dir yalnız GTalk biraz gelişmeli
Mesaj01.09.2011, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gmail Güzel Birşey Bence

Siteme Girerseniz Konularımdan Birni Okumanızı Tavsiye Ederim
Mesaj01.09.2011, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gmail,Hotmail'i geçecek gibi görünüyor=)