Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2007, 06:04 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi geliştirmek istiyorum

sitemi geniştetip güzel bir site haline getirmek istiyorum yardım edebilecek birileri varmı
Mesaj02.07.2007, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

FORUM SAYFASINDA GEREKLİ BİLGİLER BULUNUYOR SAYFANIZI GELİŞTİRMEK İSTİYOR İSENİZ FORUM SAYFAMIZI OKUMANIZ YETERLİ
Mesaj02.07.2007, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyle oku demekle olmuyo arkdasım.acıklamalarınız cok yetersız ve dedıklerınızı uyguladıgımızda kel aynak kusu gıbı bısey cıkıyo ortaya bu sıteyı daha orjınal bı hale donusturmenın bı yholu yok mu
Mesaj02.07.2007, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

beni admin yapın halkın sorunlarını dinlicem : P şaka arkadaş msnim profilimde var, html bilgim var eğer istiyorsan msnimi ekle yardımcı olıyım Wink

SİTENE GİRENLERİN IP ADRESLERİNİ ÖĞREN
Mesaj03.07.2007, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemi geliştirmek istiyorum

saybilgisayarcom yazmış:
sitemi geniştetip güzel bir site haline getirmek istiyorum yardım edebilecek birileri varmı
Mesaj09.08.2008, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki abi bizim böyle süper thml kodlarının bulunduğu bir yere yönlendiremez misiniz ?? şimdiden teşekürler posta atsan süper olur
Mesaj09.08.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bismilli21 yazmış:
peki abi bizim böyle süper thml kodlarının bulunduğu bir yere yönlendiremez misiniz ?? şimdiden teşekürler posta atsan süper olur

Arkadaşım yıl 2007 ve aradan bir yıl geçmiş.