Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2008, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Linkleri sitemde yayınlamak için izin gereklimi?

Arkadaşlar şimdi ben elektronik eşyalr üzerine bir site hazırlıyorum. Sitenin konusu herhangi bir lektronik eşyayı en ucuza nerde bulabilecegimiz hakkında. Ben sitemden diğer satıcı sitelerin linklerini vermek istiyorum. Mesela x laptop en uygun www.tecnoocity.tr.gg diye. Bu linkleri verebilmek için site yöneticilerinden izin almam gerekirmi? Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

En son tecnoocity tarafından 12.08.2008 20:54:04 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.08.2008, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hangı Sıtenın Lınkını Yayınlıyacaksanız , O Sıtenın Admınıne Sormanıza Yarar Var. Wink
Mesaj12.08.2008, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet haklısın yararı var ama sabahtan beri siteler mail atıyorum 1 tane cevap yok. Ben şimdi bir kamerayı mesela iki ayrı sitede bulabiliyorsun birnde fiyat 10 lira daha az ben o sitenin linkini vermek istiyorum. Yani piyasa değerlendirmesi üzerine bir site yani
Mesaj12.08.2008, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle konu başlıklarına konuyla ilgili birşeyler yazalım.
cevap bekliyorum, önemli vb şeyler yazmayalım.

site linki vermenizin bir sakıncası yoktur.

site sahibi dua bile eder yani sonuç olarak o sitenin satışı artıcak Wink
ama eğer siteden alıntı yapacaksanız haber vermeniz gereklidir.

Mesaj12.08.2008, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam pardon başlık konusunda haklısınız. ben siteden şöyle alıntı yapıcam bu siyede şu fiyata diyip ürünün resmini koyucam bide siteden ürünün özelliklerini alıcam. Şuan ana sayfamda var örneği.
İlginizden dolayı teşekkürler Very Happy
Mesaj12.08.2008, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim ve ürünün özellikleri felan telif hakkı varsa tabiyki şikayet etme olasılığını göz önünde bulundurmalısın Wink

artık kimse kimsenin göz yaşına bakmıyor Wink