Forum'da ara:
Ara


« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2008, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Ligde iLk 3 Haftanın Programı.. [ Kim Kiminle, Saat Kaçta..

------------------------------------------------------------------------------------------------------




Ligde ilk üç haftanın programı

Süper Lig'de ilk 3 haftanın programı belli oldu. Hangi takım, hangi gün, saat kaçta kiminle karşılaşacak?
Futbol Federasyonu, 23 Ağustos Cumartesi günü Galatasaray-Denizlispor karşılaşmasıyla start alacak 2008-2009 sezonundaki ilk 3 hafta maçlarının programını açıkladı.

Federasyon açıklamasında, Başbakanlık Medeniyetler İttifakı Projesi kapsamındaki etkinliklerden dolayı 31 Ağustos Pazar günü Boğaz Köprüsü'nün de trafiğe kapatılacak olması nedeniyle, sezonun 2. haftasına rastlayan bugün için İstanbul'da maç oynanmayacağı kaydedildi. Bu nedenle Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı 30 Ağustos Cumartesi, Beşiktaş-Konyaspor maçı ise 1 Eylül Pazartesi gününe alındı.


Turkcell Süper Lig'de ilk 3 hafta maçlarının programı şöyle:

1. HAFTA:

23 Ağustos Cumartesi:

19.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)

21.00 Sivasspor-Kayserispor (4 Eylül)

21.00 Hacettepe-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)

21.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

21.45 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)


24 Ağustos Pazar:

19.00 Trabzonspor-Ankaraspor (Hüseyin Avni Aker)

21.00 Gençlerbirliği-Kocaelispor (Ankara 19 Mayıs)

21.00 Konyaspor-Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

21.45 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya Atatürk)


2. HAFTA

29 Ağustos Cuma:

21.00 Ankaragücü-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

30 Ağustos Cumartesi:

21.00 Ankaraspor-Gaziantepspor (Yenikent)

21.00 Kocaelispor-Sivasspor (İsmetpaşa)

21.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Şükrü Saracoğlu)


31 Ağustos Pazar:

21.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)

21.00 Eskişehirspor-Hacettepe (Eskişehir Atatürk)

21.00 Denizlispor-Antalyaspor (Denizli Atatürk)

21.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)


1 Eylül Pazartesi:

21.00 Beşiktaş-Konyaspor (BJK İnönü)

3. HAFTA

13 Eylül Cumartesi:

19.00 Hacettepe-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Konyaspor-Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Kayserispor-Kocaelispor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

21.45 Galatasaray-Antalyaspor (Ali Sami Yen)

14 Eylül Pazar:

19.00 Sivasspor-Bursaspor (4 Eylül)

20.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Gaziantepspor-Ankaragücü (Kamil Ocak)

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ankaraspor (Atatürk Olimpiyat)

21.45 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)


-BANK ASYA 1. LİGDE İLK 3 HAFTA MAÇLARININ PROGRAMI AÇIKLANDI

Bank Asya 1. Lig'de, 1, 2 ve 3. hafta maçlarının programı belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Lig'de 2008-2009 sezonu, 30 Ağustos Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Program şöyle:


1. Hafta:

30 Ağustos Cumartesi:

20.00 Kasımpaşa-Adanaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Kamil Ocak)

20.00 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Diyarbakırspor-Orduspor (Diyarbakır Atatürk)


31 Ağustos Pazar:

20.00 Samsunspor-Kayseri Erciyesspor (Samsun 19 Mayıs)

20.00 Malatyaspor-Karşıyaka (İnönü)

20.00 Çaykur Rizespor-Güngören Belediyespor (Rize Atatürk)

17.00 Boluspor-Manisaspor (Bolu Atatürk)

[b]1 Eylül Pazartesi:


20.00 Altay-Kartalspor (Alsancak) [/b]
2. Hafta

6 Eylül Cumartesi:

20.00 Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Karşıyaka-Kardemir Karabükspor (Alsancak)

17.00 Güngören Belediyespor-Malatyaspor (Mimar Yahya Baş)

17.00 Giresunspor-Altay (Giresun Atatürk)


7 Eylül Pazar:

20.00 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (5 Ocak)

20.00 Kayseri Erciyesspor-Kasımpaşa (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

17.00 Kartalspor-Samsunspor (Kartal)

17.00 Orduspor-Boluspor (19 Eylül)


8 Eylül Pazartesi:

20.00 Sakaryaspor-Diyarbakırspor (Adapazarı Atatürk)

3. Hafta

13 Eylül Cumartesi:

20.00 Samsunspor-Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)

20.00 Kasımpaşa-Kartalspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)

20.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Adapazarı Atatürk)


14 Eylül Pazar:

20.00 Çaykur Rizespor-Orduspor (Rize Atatürk)

20.00 Diyarbakırspor-Boluspor (Diyarbakır Atatürk)

20.00 Kardemir Karabükspor-Güngören Belediyespor (Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Malatyaspor-Manisaspor (İnönü)


15 Eylül Pazartesi:

20.00 Altay-Karşıyaka (Alsancak)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arrow Kaynak; www.internethaber.com
Arrow Araştıran; Cemre TARAKÇI

______________
Arrow Güncelalan.Tr.Gg
Arrow Hazır HTML Kodları
Arrow Manchester United FC
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu