Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2008, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr.gg de bir ilk "Tr.gg Reklamları" Tıkla. Sen de

evet arkadaşlar uzun süredir yaklaşık 70 siteden aldığımız katılım isteklerini malesef reddetmek zorunda kaldık çünkü bir süredir başka bir proje üzerinde yoğunlaşmıştık.Ama bu mesaj yazıldığından itibaren artık Tr.gg Reklamları aktif olmuştur.Böylece Tr.gg de yepyeni bir devrim başlayacaktır.Özellikle proje hepimizin projesi diyorum ve mod arkadaşlarımızdan destek bekliyorum.
Şimdi kısaca projeyi açıklayalım.Proje google adsense gibi çalışan bir java kodunun sürekli güncelleşmesiyle sırayla tüm katılan sitelerin reklamını yayınlayacak bir proje.Katılımda size gönderilecek olan kodu sitenize ekleyeceğiniz için diğer Tr.gg sitelerinin reklamını yapmış olacakasınız.Onlarda sizin reklamını yapacak.Bu servis için bir reklam parası ödemenize gerek yok.
Exclamation Katılım Şartları
Öncelikle http://www.bedavasitemsiteleri.tr.gg/Reklam-Ver-_-Reklam-Yay%26%23305%3Bnla.htm adresinde kayıt oluyorsunuz ve size gönderilen kodu sitenize ekliyorsunuz.Yapmanız gereken bu kadar
Not : sitemiz sadece tanıtım için açılmıştır.Tasarım olsun içerik olsun özenmediktek.Siteye bakıp aldanmayın
Önceki mesajları göster: