Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2008, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Korku Hikayeleri=>:))

Bu olay ben istanbul'da otururken yaşanmıştı yaklaşık 1-2 yıl önce;

bir gece rüyamda cehhennem gibi bir yerdeydim.
3-5 satanist, 5-6 üç harfli ve 10-15 tane şeytan beni kovalıyordu (rüyamda) şeytanlar benim kafamı satanistle kol ve bacaklarımı üç harfliler ise gövdemi istiyorlardı kaçarken en rüyamda bir yerden aşağı düştüm burası cennet gibiydi ben tam bir adım attım bir adam bana dur dedi ama ben çoktan adımımı atmıştım birden heryer eski duruma geldi bütün üç harfliler satanistler ve şeytanlar peşimdeydi beni yakalayım bileklerimi kestiler. sabah kalktığımda bileklerimden kanlar damlıyordu çok korktum annem biryere sürtmüşsündür dedi ama çok kanıyodu sonra muayne edip dışarı çıktım tam arkadaşıma gitmek için durağa gittiğimde rüyamda bana "dur" dien adamın ölüsünü yerde gördüm herkes başındaydı bana nie öldüğünü söylediklerimde inanamadın;

söylenenlere bakakılırsa adamı bir grup satanist öldürmüş çok korktum ve eve gittim hemen yatağıma yattım:::
Mesaj15.08.2008, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

not: hepsi insanlartın uydurdupu saçma sapan hikayelerdir.. Laughing

ARKADASIM ILK KEZ BIZDE KALMISTI O GÜNÜN TADINI CIKARTMAK ISTIYORDUK CÜNKÜ OKULLARIN ACILMASINA 2 GÜN KALMISTI BIZ ARKADASIMLA BASLADIK 3 HARFILERDEN BAHSETMEYE KARDESIM UYUMUSTU BILGISAYARI ACMISTIK VE INTERNETTEN KORKU HIKAYELERI OKUMAK ICIN . SAAT 12 YI GECMISTI BIZ O HIKAYELERLE COK DALGA GECMISTIK ASLINDA 3 HARFLILERE COK INANIRIZ AMA GELMICEKLERINDEN COK EMINDIK SAAT TAM 3 DE ARKADASIMIN TELEFONU CALDI TELEFONU ACTI VE BIRISI KAPIYI AC KAPIYI AC DIYODU KORKTUK VE YÜZÜNE KAPATTIK TELEFONU SONRA 5 DK SONRA YINE ARADI EGER KAPIYI ACMASSAN ÖLÜCEKSINIZ DEDI BIZ YINE TELEFONU YÜZÜNE KAPATTIK SONRA KORKUDAN YATAGA GIRDIK UYUMAYA CALISTIK EVDE YANLIZDIK SONRA KAPI CALDI BIZ KAPININ YANINA GITMEYE KORKTUK AMA KAPIYI ISRARLA CALIYODU VE AYNI ANDA TEKMELIYODU SONRA GITTIK KAPININ YANINA KIM O DEDIM SONRA ACIIIIIIIIIN DIYE BIRI BAGIRDI NE ISTIYOSUNUZ DEDIM SIZI DEDI BIZ CIGLIK ATTIP ODAYA GITTIK KAPIYIDA KILITLEDIK SONRASI COK KÖTÜYDÜ KAPIYI HALA TEKMELIYODU EN SONUNDA KAPININ KIRILDIGINI FARKETTIK VE CIGLIK ATTIK ARKADASIMLA BEN SAKLANDIK DOLABIN ICINE COK KORKUYORDUK SONRA O ÜC HARFLININ YÜZÜNÜ GÖRDÜK COOK KÖTÜYDÜK AGLAMAMAK ICIN KENDIMI ZOR TUTTUM YÜZÜ KIP KIRMIZIYDI GÖZLERI CEKIK TI VE AYAKLARI TERSTI SONRA DOLA DOGRU GELIYORDU DOLABIN KAPAGINI ACTI VE BIZ CIGLIK ATIP KACTIK ARKADASIM BU ACIYA DAYANAMADI VE KENDISINI CAMDAN ASYA ATTI BEN ONUN CAMDAN ATLADIGINI GÖRMEDIM VE DISARI KACTIM GECEYI DISARDA GECIRDIM SABAHTA ANNEMLERI ARADIM EVDELERMI DIYE EVDELERDI SONRA EVE GITTIM ANLATTIM HERSEYI SONRADA BAKTIM DISARDA BI KALABALIK VARDI BI BAKTIM ARKADASIM ÖLMÜS BU OLAYDAN SONRA O 3 HARLILERIN HAKKINDA HIC KONUSMADIM SADECE BU HIKAYEYI YAZARKEN AKLIMDAN GECTI BU 3 HARFLILER AMA SONRA HIC BIR DAHA ACMADAN BU KONUYU VE HIC BIR ZAMANDA ACMIYCAM

NOT : SIZ SIZ OLUN SAKIN 3 HARFLILERI CAGIRMAYA KALKMAYIN BELKI SEVDIKLERINIZI KAYBEDE BILRISINIZ BELKIDE DAHA KÖTÜ SEYLER OLA BILIR BU OLAYI YASADIGIM ICIN BANA INANIN
Mesaj15.08.2008, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sn çagırdn mı nasıl cagırılıyo Question
Mesaj15.08.2008, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalbozkurt yazmış:
sn çagırdn mı nasıl cagırılıyo Question
Önceki mesajları göster: