Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2008, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu: arkdaslar ben forumuma neden bişey ekleyemıyorum

arkdaslar bedava sitemde gene problemmı var benım sıtemın olusuturlus seklı anasyfada bılgılerı verıp ınsanları foruma yonlendırmek oldugu için foruma bırseyler eklemek ıstıyorum ancak olmuyorr neden acaba forumun degıstırılmesı ıcın önerıde bulumustuk acaba omu oluyor yonetıcı arkdaslar bılgı verırse sevınırım cunku bnbısey eklemıyorum
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj15.08.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ,

foruma birşey ekleyememenizin sebebi
giriş yapmamanız olabilirmi acaba ?

iyi eğlenceler ..
Mesaj15.08.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında forum kategorılerını felan gorebılıyrum ama kaydet dedıgımde bısey yokkk
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj15.08.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Merhaba ,

foruma birşey ekleyememenizin sebebi
giriş yapmamanız olabilirmi acaba ?

iyi eğlenceler ..

arkdasım forumu goruntuleyemıyoum kıı gırersenız goreceksınız sizde yanıı Wink Wink
Mesaj15.08.2008, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj15.08.2008, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
merhaba
sitenize son eklediğiniz kodlardan kaynaklanabilir.son eklediklerinizi siliniz.
iyi eğlenceler

tesekkur ederım arkasımm soru cozuldu emegı gecen yardımcı olan herkese tesekkurller
Mesaj16.08.2008, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkdaslar neden sılıyorsunz baslıgımı bır acıklaöa yapmanız laızm neden gıremıyorumm forumuma
Önceki mesajları göster: