Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2008, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kartalcafebjk yazmış:
bjkcarsiyizbiz banneriniz eklenmiştir Wink

teşekkür ederim kartalcafebjk

Mesaj19.08.2008, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

herzamanheryerde yazmış:
Tek kelime İle Mükemmel..Başarılar. Wink
tşkler herzamanheryerde seninde yasarımına diyecek yok içeriği arttır rekabete sende katıl Wink

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj19.08.2008, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjkcarsiyizbiz yazmış:
kartalcafebjk yazmış:
bjkcarsiyizbiz banneriniz eklenmiştir Wink

teşekkür ederim kartalcafebjk
rica ederim evet arkadaşlar yorumlara devam edelim... www.kartalcafebjk.tr.gg Wink

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj19.08.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu anda beşiktaş sitesi olarak bana göre bir tek senin siten var çok güzel bir site kısmetse peşinden geleceğim Cool

Mesaj19.08.2008, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjkcarsiyizbiz yazmış:
şu anda beşiktaş sitesi olarak bana göre bir tek senin siten var çok güzel bir site kısmetse peşinden geleceğim Cool
evet bende kendimi tek geçiyorum bu alanda ve yeniliklerimiz geliyo kartalcafebjk test kartalcafebjk maç öncesi skor tahminleri ve köşe yazarımız geliyor çok çok ama çok yakında hepsi burada www.kartalcafebjk.tr.gg yorumlara devam Wink

Mesaj19.08.2008, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gercekten cok gzel bır sıteymıss yaaa basarılar arkdasımm
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj19.08.2008, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
gercekten cok gzel bır sıteymıss yaaa basarılar arkdasımm
tşkler seninde çok çok şık ve güzel arkadaşım yorumlara devam arkadaşlar... www.kartalcafebjk.tr.gg Wink

Mesaj19.08.2008, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sitemiz için tavsiyelerinizi istiyoruz şimdide sizce neler yapabiliriz? Wink

Mesaj19.08.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kartalcafebjk yazmış:
arkadaşlar sitemiz için tavsiyelerinizi istiyoruz şimdide sizce neler yapabiliriz? Wink

kartalcafebjk bir öneri benden sitene beşiktaş müziği koyman daha iyi olur düşüncesindeyim arkaplanda çalsın mümkünse Wink

Mesaj19.08.2008, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjkcarsiyizbiz yazmış:
kartalcafebjk yazmış:

kartalcafebjk bir öneri benden sitene beşiktaş müziği koyman daha iyi olur düşüncesindeyim arkaplanda çalsın mümkünse Wink

güzel bir öneri ben bu müziği buldum ama adını bilmiyorum genelde biz formaları tanıtırken çalan müzik oluyor şöyleydi galiba sen bulursun belki(Yağmurlu bir günde aşık olmuştum,siyah beyazınla sana vurulmuştum ,Hayatın sonunda dönüp baktığımda ne mutlu ki bana Beşiktaşlı olmuşum)bence bu su an en iyi bjk şarkısı

Mesaj21.08.2008, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
bjkcarsiyizbiz yazmış:
kartalcafebjk yazmış:

güzel bir öneri ben bu müziği buldum ama adını bilmiyorum genelde biz formaları tanıtırken çalan müzik oluyor şöyleydi galiba sen bulursun belki(Yağmurlu bir günde aşık olmuştum,siyah beyazınla sana vurulmuştum ,Hayatın sonunda dönüp baktığımda ne mutlu ki bana Beşiktaşlı olmuşum)bence bu su an en iyi bjk şarkısı
öneriler çok güzel zaten haydi hisset yani 100.yıl marşımız vardı ama kaldırdım bi arada senin dediğin yani en büyük aşk vardı onuda kaldırdım ama yakında koymayı düşününüyorum yorumlara devam arkadaşlar

Mesaj21.08.2008, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yorumlara devam www.kartalcafebjk.tr.gg Wink

Mesaj21.08.2008, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar 1 yaşımıza 2 aydan az bi süre kaldı ve tasarımımızı değişmeye karar verdik sizce tasarımımız değişilmeli mi? Wink

Mesaj21.08.2008, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kartalcafebjk yazmış:
arkadaşlar 1 yaşımıza 2 aydan az bi süre kaldı ve tasarımımızı değişmeye karar verdik sizce tasarımımız değişilmeli mi? Wink

evt bizde gircez bir ysımıza:D
Mesaj21.08.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herzamanheryerdeye 3 ay var
KartalCafe Siten İçin Önerilerim
-Baslık Resmının Kenarlarını Kıvır.
-intordaki Resim Gibi.. Wink
Önceki mesajları göster: