Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

evcillerim yazmış:
gururum5 yazmış:
selam sevgili evcillerim senin siten ve siten için verdiğin emeklerini hep taktir etmişimdir
şimdi müsade edersen sitenle ilgili nacizane bir kaç önerim olucak
menülerin çok aşağı doğru uzamış saklı sayfalarını aktive edip alt sayfalar hazırlayabilir ve bunları tek başlıkta bir tablonun içinde sunabilirsin böylelikle hem sitenin görünümü düzelir hem ziyaretçi tek menüye tıkladığı zaman aradıkları önüne liste halinde çıkar böylelikle sitende daha çok sayfana bakıp daha çok zaman geçirirler

aslında sana css tasarıma geçmeni önereceğim hem çok kolay, hem içeriklerini tam sayfa içinde sunma olanağın var nette harika tamplateler,ve css tasarımlar var

herzamanki gibi harikasın başarılarının devamını diliyorum hoşçakal Wink

Ablacım bu güzel ve özel yorumun için teşekkürler..

Herkezden aynı önerileri alıyorum ancak bu aralar fazla vaktim olmuyor en kısa zamanda menüyü en sade biçimine getiricem ..

Css tasarımı konusunda : Css teamplate birçok kez uygulamaya çalıştım ancak yardım istediğim kimseden cevap gelmedi karmaşık bir hal aldı site iceble tasarıma tekrar geçtim ..

Yani bende çok istiyorum css uygulamak...

Başarılar dilerim..

css konusunda sana seve,, seve yardım ederim gündüz çok vaktim olmuyor ama bir gecede bitiririz elimden geleni yaparım öm at yeter Wink
Mesaj12.09.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
evcillerim yazmış:
gururum5 yazmış:
selam sevgili evcillerim senin siten ve siten için verdiğin emeklerini hep taktir etmişimdir
şimdi müsade edersen sitenle ilgili nacizane bir kaç önerim olucak
menülerin çok aşağı doğru uzamış saklı sayfalarını aktive edip alt sayfalar hazırlayabilir ve bunları tek başlıkta bir tablonun içinde sunabilirsin böylelikle hem sitenin görünümü düzelir hem ziyaretçi tek menüye tıkladığı zaman aradıkları önüne liste halinde çıkar böylelikle sitende daha çok sayfana bakıp daha çok zaman geçirirler

aslında sana css tasarıma geçmeni önereceğim hem çok kolay, hem içeriklerini tam sayfa içinde sunma olanağın var nette harika tamplateler,ve css tasarımlar var

herzamanki gibi harikasın başarılarının devamını diliyorum hoşçakal Wink

Ablacım bu güzel ve özel yorumun için teşekkürler..

Herkezden aynı önerileri alıyorum ancak bu aralar fazla vaktim olmuyor en kısa zamanda menüyü en sade biçimine getiricem ..

Css tasarımı konusunda : Css teamplate birçok kez uygulamaya çalıştım ancak yardım istediğim kimseden cevap gelmedi karmaşık bir hal aldı site iceble tasarıma tekrar geçtim ..

Yani bende çok istiyorum css uygulamak...

Başarılar dilerim..

css konusunda sana seve,, seve yardım ederim gündüz çok vaktim olmuyor ama bir gecede bitiririz elimden geleni yaparım öm at yeter Wink

Ben çok güzel bir teamplate buldum onun kodunuda hazırlarım ancak uygulamasında güçlük çekiyorum yani menü gizleme kodu felan sonra tekrar konu nasıl açılır felan hep karıştırıyorum bunu hafta sonu yapalım sizinle irtibata geçerim teşekkürler...

Mesaj12.09.2008, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde degindiginiz konular çok iyi çogu insanımız bilinçsiz bir şekilde evcil hayva besliyor Wink

Mesaj12.09.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

empirretotalwar yazmış:
sitenizde degindiginiz konular çok iyi çogu insanımız bilinçsiz bir şekilde evcil hayva besliyor Wink

Söylediğiniz şey çok doğru teşekkürler yorumuunuz için..

Bazı insanlar hediye olsun diye arkadaşına evcil hayvan alıyor bu tür şeyler yanlıştır önce hayvan alırken araştırma yapmanız gerekir bilinçsizce bakamıyacağımız hayvanları almıyalım....

Başarılar...

Mesaj12.09.2008, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

evcillerim

Arrow

konu başlıgınız.

Herkeze merhabalar sitemize yorumlarınızı bekliyoruz.

Herkeze

z degil s dir.

lütfen bu bölümün modlarından online olan birinden degiştirmesi için rica ediniz.

Mesaj13.09.2008, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
evcillerim

Arrow

konu başlıgınız.

Herkeze merhabalar sitemize yorumlarınızı bekliyoruz.

Herkeze

z degil s dir.

lütfen bu bölümün modlarından online olan birinden degiştirmesi için rica ediniz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ...

Mesaj16.09.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM....

Mesaj16.09.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme beklerim

Siten güzel olmuş benimkinede beklerim

www.bedava-sitem-ys.tr.gg
Mesaj18.09.2008, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteme beklerim

bedava-sitem-ys yazmış:
Siten güzel olmuş benimkinede beklerim

www.bedava-sitem-ys.tr.gg

Teşekkürler ...

Başarılarınızın devamını dilerim..

Mesaj23.09.2008, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenize geldim baktım güzel olmuş tebrik ederim ve tasarımınızda süper olmuş bu kadar emeğe saygı duyuyorum
sizi sitemizdeki topliste bekliyorum herkez katılabilir.
Arrow www.dizincc.tr.gg

Pagerank;4 ve hit en az 250 en güzel tr.gg ödüllü site yarışması
Mesaj28.09.2008, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizincc yazmış:
Sitenize geldim baktım güzel olmuş tebrik ederim ve tasarımınızda süper olmuş bu kadar emeğe saygı duyuyorum
sizi sitemizdeki topliste bekliyorum herkez katılabilir.
Arrow www.dizincc.tr.gg

Sağol kardeş..

Mesaj28.09.2008, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Orta Wink
Mesaj28.09.2008, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Herkeze merhabalar sitemize yorumlarınızı bekliyoruz.

100 üzerinden 55
Mesaj07.10.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış:
Orta Wink

Teşekkürler kardeş..

Mesaj07.10.2008, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Herkeze merhabalar sitemize yorumlarınızı bekliyoruz.

mode47 yazmış:
100 üzerinden 55

Yorumun için sağol ama 100 üzerinden 55 olsaydı örnek site yarışmasında ilk 55 e giremezdim bence.. Smile

Önceki mesajları göster: