Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2008, 02:10 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemizde herzaman bir eksik vardi onu giderdik

herkese selamlar saygilar

Arrow arkadaslar sitemizin tasarimi veya iceriligi degistirilmedi

Arrow sitemizde hep bir eksik vardi oda galatasaray haberleri

Arrow artik hergün güncelen galatasaray haberleriyle son dakika gelismeleriyle sizlerin huzurunuza güzel bir sekilde cikmaya devam edecegiz

Arrow sitemiz css tasarimi degildir bunu cogunuz bilir Wink

Arrow css calismalarimiz hizla sürüyor ama css tasarim calismalarimiz ua-galatasaray-muhabir sitemizde olmiyacaktir ua-galatasaray-muhabir benim bedava-sitem de ilk sitemdir bu nedenle bir degisiklik ua-galatasaray-muhabir de olmasini istemiyorum ua-galatasaray-muhabir sitemiz simdi oldugu gibi devam edecektir belki sitemizin tasarimini degistirebilirim ama ua-galatasaray-muhabir sitemizin bendeki degeri cok büyük herkesi herseyi ua-galatasaray-muhabir ve sizler sayesinde ögrendim

Arrow ua1905ua sitemiz icin "cook" büyük projelerim var ama düsüncelerimi güzel bir sekilde yansitabilmek icin zamana ihtiyacim var ua1905ua sitemiz css tasarimi dir kendime özdür "iceriligi" aklimdaki projeleri allahin izniyle ve sizlerin yardimlariyla hedefimize ulasacagimizi umuyorum
ama diyecegim birsey var herkes ua1905ua sitemizi beklesin cünki gümbür gümbür geliyoruz Wink

bana emeyi gecen yardimci olan sevgili
Arrow cunobag
Arrow ysnsen
Arrow turkmayasi
Arrow hackerfriend
Arrow gokseen
Arrow tuzdiyarlilar
Arrow marasultraslan
Arrow ironarchives
Arrow bahse
Arrow gonulerleri
Arrow tasarimedia
Arrow afilliyanlizlik
Arrow gs-fanclub
Arrow kerimdj
Arrow galatasarayy

ve saymadigim bütün diger sevgili arkadaslara sonsuz tesekkurler sunuyorum ve bana destek ve yardimci oldugunuz icin size karsi kendimi borclu his ediyorum ben neysem neyi ögrendiysem sizler sayesinde ögrendim (ögreniyorum) bu nedenle herseyi size borcluyum yine cok tesekkür ediyorum allahin sevgisi ve merhameti hepinizin üzerinde olsun
diger tanidigm kardeslerimin isimlerini vermedigim icin cok özür diliyorum anlayisiniza siginiyorum

tanidigim herkesin isimlerini yazsam roman olur Wink buda espiriydi arkadaslar bukadar yazidan sonra kucuk bir espiri yapiyim dedim hosgörünüze siginiyorum Wink

sevgiler saygilar

www.ua-galatasaray-muhabir.tr.gg