Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2008, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu: tamamen silinen sitelerin ismi tekrar kullanılsın

arkadaşlar ve yöneticiler benim bir diğer fikrim bu; tamamen silinene sitelerin isimleri yeniden kullanılabiliri olsun
Mesaj19.08.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum ama onlar da siteyi bi günlüğüne kapatıyo
Mesaj19.08.2008, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu çok çelişkili bir durum. Çözümü yoktur. Hangi sebepten kapatıldığına bağlı Wink

Mesaj19.08.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gezerken okadar cok 'bu site silinmiştir' yazısına rastlıyorumki.bence silinen bir siteyi baskası tarafından kullanıma açılabilmeli.Enazından belli bir süre sonra acılabilmeli.Birde Söyle Siteler var adam Siteyi Acmıs Ama Tek Bir kelime bile eklememiş.Bu siteler icinde Belli bir süreden sonra içerik eklenmedigi takdirde silinmeli.Bosuna Yer işgal etmesinler.
Mesaj19.08.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu öneriyi bir ara bende forumda paylaşmıştım. Daha sonra Cevap gelmiş mi diye baktım 1 cevabın olduğunu ve cunobag'ın yazdığını gördüm. Hemen tıkladım ama konu silinmiş. Cevabını bile göremeden konu silinmiş. Umarım bu silinmez ve bu öneri gerçekleşir. Çünkü güzelim adları alıyorlar birşey yapmıyorlar.
Mesaj19.08.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir öneri Wink
Mesaj19.08.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında doğru ama bence öyle siteler ismi ile yeniden site açılmasın sitesi silinen yine açar yine aynı şeyi yapar bence silinmiş sitelerde hiç silinmiştir yazısı çıkmadan direk bedava-siteme bağlanılsın

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj19.08.2008, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cok istenen bir isim var ise, site tamamen silinmis ya da hic aktive edilmemisse, bence yeniden verilebilmesi uygun, ancak tüm isimleri acmamiz mümkün degil, sadece bu belirli isme göre istek üzerine uygulama yapmak mümkün, cünkü isleme almak gerekiyor ayrica, bu da bu olayin ücretli bir ekstra olabilmesi anlamina gelmektedir, haberiniz olsun.
Mesaj20.08.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani silinen sitelerin ismini alırkende mi para vercez
Mesaj20.08.2008, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Büssrü Güzel Domainli Silinen Site Var Site Kurarken Kurallara Koyulursa Kimse Birşeyde Diyemez

Önceki mesajları göster: