Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: yardımmmmm?????

mrh yine ben abicim kesin bana küfür ediyorsun ama acemiyim ne yapayım kusura
soru-1:üyelik için verdiğin linki yapıtım ve arkadaşın dediklerine tıpatıp uydum ama kodlaarı yapıtırdıgımda olmadı

soru-2:
ben bir konu açdım onun içine de resim yükledim ki adamlar malın ne oldugunu görsün diye ve onun yanına şunları ekleye bilirmiyim kaç tane almak istegin fiyatını ve malın ismini yazabilirmiyiz onun hakkındada br bilgi olumlu yada olumsuz daha başka bir sorum olmuyacak
Mesaj22.08.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
mrh yine ben abicim kesin bana küfür ediyorsun ama acemiyim ne yapayım kusura
soru-1:üyelik için verdiğin linki yapıtım ve arkadaşın dediklerine tıpatıp uydum ama kodlaarı yapıtırdıgımda olmadı

Sana Uyelık Lınkını Ben Verdım , Bır Yerde Yanlıslık YaPmıs Olabılırsın , Kodları YaPtıgında Kodlarmı Gozukuyor Yoksa Kod Seklındemı Gozukuyor Question

Alıntı:
soru-2:
ben bir konu açdım onun içine de resim yükledim ki adamlar malın ne oldugunu görsün diye ve onun yanına şunları ekleye bilirmiyim kaç tane almak istegin fiyatını ve malın ismini yazabilirmiyiz onun hakkındada br bilgi olumlu yada olumsuz daha başka bir sorum olmuyacak

Tabıkıde Yazabılırsın , Alternatıf Olarak Paıntı AcıP Resımlerın Uzerınede Yazabılırsın

Iyı Eglenceler Wink
Önceki mesajları göster: