Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2008, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu: site hakkında ?

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 6 aydır www.sigarasizhayatim.tr.gg adlı sitemle üyenizim:) Ama sorunum bu site ile ilgili degil... Ben Türk Telekom bayisinde satış pazarlama elemanı olarak çalışıyordum... Web sitesi lazım dediler bende az cok bildigim için yine burdan www.ayhanertelekom.tr.gg isminde bir site actım, açmaz olaydım.. Zaten ücret karşılıgı filan da yapmadım... Geçen hafta cok adi bir biçimde işten cıkarıldım... Maasım yeterli gelmediği için ayrılmak istedigimi söyledim, hatta işte buldum Türkcelle gececektim... Söyledim bizden ayrılma ayrılırsan yerine birini bulamayız, bizi yarı yolda bırakma dediler biz maasına zam yapalım dediler tamam dedim. 2 hafta bu şekliyle çalıştım... Bunlar için diger teklifide reddettim... Ve bunlar utanmadan 2 hafta sonra biz zam veremeyecegiz istersen cıkd dediler. Ve daha ben cıkmadan ilan vererek başka birini aramaya başladılar.. Kovulmaktan beret oldum mecburen ayrıldım, üstelik hakkım olan parayı bile alamadan... Ve daha cıktıgım gün baktım ki onlara yaptıgım sitenin şifresinide degiştirmişler.... Ben böyle bir şey yapacaklarını hiç düşünmedigimden site üyelik mailine bile onların mailini verdim yapılışını herşeyini anlattım... Ve şu düşütügüm hale bakın.. Sİtede isimimi gectigi heryeri de yok etmişler zaten. Acıkcası ben bunu hiç hazmedemiyorum... Şimdi onlara güvendügüm çin işsizim. Türkcellden gelen teklifi bunlar için reddettim üstelik türkcell daha yüksek veriyorken... Fazla iyi niyetliymişim o kadar pişmanım ki... Üstilik cıkar cıkmaz şifreyi degiştirp heryerden ismimi silmeleri.... En azından ben yapıp emek verdigim için bir yrde bari ismim kalsın.. HER YERDE DESİNGN BY.....Bilmem ne yazıyor.... Benim sizden ricam, ya bu siteyi kapatın ve şifresini ögereneyim ben kapatım yada allah rızası için birisi hacklesin.... Üye olurken onların mailini verdigim için yeni şifreyide alamıyorum.... Ama siteyi benim açtıgıma dair her türlü ispatı verebiliirim size.... ALLAH RIZASI İÇİN BİRİSİ YARDIM ETSİN... Hack uygun düşmez sanırım en azından kapansın siteyi açan kişi olarak istiyorum bunu.... Yardımınız dokunursa cok memnun olurum.... İlgimniz için tesekkür ederim ...saygılar

En son sigarasizhayatim tarafından 02.12.2008 15:52:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.12.2008, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitem e mail at
Mesaj02.12.2008, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Arada Isten Cıkarıldın mı Uzuldum Valla Hayat Şartları Zor Kardes Allah yardmcın olsun Crying or Very sad Sad
Mesaj02.12.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle geçmiş olsun. Kayıt esnasında vermiş olduğunuz mailden yazmadığınız sürece bs yetkililerinin işlem yapacağını düşünmüyorum. Bence önce maile bir şekilde girmeyi denemelisin bunu başarırsan siteni geri alabilirsin. Mailde gizli soru yöntemini dene .
Mesaj02.12.2008, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim, ilginiz için...
Önceki mesajları göster: